Jaká barva obočí pro blondýnky?

Jaká barva obočí pro blondýnky?

Obočí může téměř každé ženě způsobit spoustu problémů – zatímco jeho tvar lze snadno upravit a přizpůsobit rysům obličeje, jeho přirozený odstín dámám často nevyhovuje. Je příliš světlý nebo jednoduše neodpovídá barvě vlasů. Změnit však lze vše, včetně obočí. S kosmetickými přípravky nebo hennou jim lze velmi snadno a rychle dodat zcela jiný efekt. Které obočí pro blondýnky je nejlepší volbou a jak je přizpůsobit svému typu krásy?

Ideální obočí pro blondýnky a široká škála možností.

Henna, tužka, stíny nebo třeba pomáda na obočí pro blondýnky? Nabídka kosmetiky na obočí na trhu je opravdu široká. Každá žena si tak může vybrat ten správný výrobek podle svého vkusu a potřeb. Nabídka kosmetiky je dnes dostatečná na to, aby permanentní make-up nebyl jedinou možností, a vyplatí se od tohoto typu korekce upustit a zvolit standardní make-up produkty. Jaké produkty na obočí stojí za zvážení?

Jaké obočí pro blond vlasy?

Která tužka na obočí pro blondýnky?

Tužky na obočí – tento produkt je skvělou volbou pro ženy, které mají od přírody řídké a světlé chloupky. Tužka na obočí pro blondýnky dobře poslouží k úpravě tenkých chloupků a zahuštění obočí ořezáním pomocí ořezávátka.

Jakou barvu pomády na obočí pro blondýnky?

Pomáda na obočí – její krémová textura rozhodně usnadňuje práci a umožňuje snadnou aplikaci. Pomády na obočí pro blondýnky jsou především verzí pro ženy, které se potýkají s řídkými chloupky a mezerami mezi nimi.

Které stíny na obočí pro blondýnky?

Stíny na obočí – podobně jako pomáda jsou vhodné pro dámy, které mají problém s prázdnými mezerami mezi chloupky. Stíny tato místa dokonale vyplní a po pročešete obočí bude efekt přirozený a estetický.

Která henna pro blondýnky?

Henna – je pravděpodobně jednou z nejpohodlnějších kosmetických přípravků na obočí. Tento produkt lze aplikovat jednou za týden a můžete se dlouho těšit z výrazného obočí. Henna na obočí pro blondýnky je výhodou pro lidi, kteří nemají během dne mnoho času a chtějí si co nejrychleji aplikovat jemný, přirozený make-up.

Jaká barva henny na obočí pro blondýnky?

Jakou barvu obočí zvolit pro blondýnky?

Znalost produktů pro líčení obočí vám jistě celý proces usnadní, ale není to jediný dílek skládačky. Velmi důležitý je výběr barvy kosmetiky, která bude s obočím ladit a nebude vytvářet umělý, přehnaný efekt. Nepřirozený vzhled je nejhorší možnou situací při použití make-upu, který má přece krásu zvýraznit, ne znetvořit. Proto je výběr barvy tak důležitý. 

Které obočí pro blondýnky bude tou nejlepší volbou? Chcete-li vědět, jak zvýraznit obočí blondýnkám, je užitečné znát jedno základní pravidlo. Pokud jde o výběr kosmetického odstínu, vždy volte produkt o jeden až dva tóny světlejší, než je barva vašich vlasů. Obočí tak bude vždy zvýrazněné, ale nikdy uměle přehnané, což je u blondýnek ještě riskantnější.

Jaké obočí pro světlou blondýnku?

Pro krásu žen se světlými vlasy jsou ideální šedé a grafitové barvy, ale také odstíny chladné béžové nebo hnědé. U světlých blond vlasů je velmi důležité, aby barva obočí nebyla příliš tmavá a příliš se neodchylovala od základní barvy vlasů. Klíčovou otázkou je tedy přirozená barva vlasů.

Jaká barva obočí pro světlé blondýnky?

Jaká barva obočí pro tmavou blondýnku?

Pro chladnější tóny vlasů zvolte šedou barvu. V závislosti na tom, zda je vaše blond barva světlejší nebo tmavší, je skvělou volbou tmavě šedá nebo grafitová. V žádném případě však nepoužívejte černé tužky nebo stíny. Na blondýnkách to vypadá opravdu špatně a nijak to nezvýrazňuje jejich krásu.

Jaká barva obočí pro blondýnky s teplými tóny?

Těm se zlatými a teplými blond vlasy bude slušet hnědé obočí. Mohou mít jemný oranžový nádech, který se velmi dobře snoubí se sluncem políbenou pokožkou.

Barvy henny na obočí – vybíráte si sami?

Zatímco v případě make-upu nemusí být výběr příliš složitý, henna často způsobuje opravdu velké problémy, zejména lidem, kteří s líčením začínají. Henna je často tmavší nebo světlejší než odstín na obalu. Proto je vhodné při rozhodování o aplikaci henny vyhledat radu odborníků a navštívit kosmetický salon, kde vám odstín jistě vyberou co nejlépe.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása