Jaká barva rtěnky pro brunetky?

Jaká barva rtěnky pro brunetky?

Každodenní líčení je rok od roku důležitější. Ženy na celém světě vědomě dbají na výběr produktů a kvalitu make-upu. Mnoho z nich také sleduje mezinárodní trendy. Základním produktem v každé kosmetické taštičce je rtěnka. Chcete vědět, která barva rtěnky je pro brunetky nejlepší? Pokud jste odpověděli “ano”, pak si určitě přečtěte tento článek!

Jaká barva rtěnky sluší brunetkám?

Výběr barvy závisí na mnoha faktorech, přičemž odstín vlasů je jen jedním z kritérií, která jsou důležitá při výběru barvy rtěnky. Kromě této funkce je třeba věnovat pozornost také prvkům, jako jsou:

  • Velikost rtů;
  • Tón pleti;
  • Barva zubů.

Každá žena by měla vědět, že textura i barva a pigmentace rtěnky mohou zvýraznit přednosti nebo zdůraznit nedostatky. Rtěnka navíc může rty opticky zvětšit nebo zmenšit, proto je důležité vybírat produkt podle jejich přirozené velikosti.

Jaká barva rtěnky pro brunetky?

Rtěnka pro brunetky

Pro brunetky se světlou nebo olivovou pletí by měla kolekce rtěnek obsahovat růžové odstíny rozdělené šťavnatou teplou broskvovou barvou. Stejně dobře fungují i rtěnky v červené a světle hnědé barvě.

Skvělou barvou rtěnky pro brunety se snídaňovou pletí je rtěnka spadající do červené řady, která je rozdělena hnědými a fi alovými pigmenty. Malinově červená, vínová a klasická ohnivě červená jsou ideální barvy rtěnek pro brunetky.

Intenzivní červené, vínové nebo fialové rtěnky budou ideální pro brunetky s černýma nebo šedýma očima.

Nejlépe jsou na tom ženy s pivoňkovýma nebo hnědýma očima a tmavými vlasy, které si mohou dovolit neomezený výběr barev – od výrazných, sexy, intenzivních až po jemné, delikátní a tělové nude.

Jaká barva rtěnky sluší brunetkám?

Nejčastější chyby při výběru barvy rtěnky

Při výběru správného odstínu mnoho příslušnic něžného pohlaví nevěnuje pozornost barvě očí, vlasů a vzhledu rtů. Obvykle si vezmou barvu, která se jim líbí, i když ne nutně tu, která zvýrazňuje jejich krásu.

Světlé a lesklé nebo červené rtěnky zvětšují rty, proto by je neměly používat dámy s velkými a výraznými rty. Na druhou stranu tmavé a matné barvy rty zmenšují, takže ženy s malými a úzkými rty by se těmto odstínům měly vyhnout. Perleťové rtěnky jsou na tom nejhůře; málokdo ví, že tento produkt přidává roky. Pokud jsou požadovaným efektem lesklé rty, je mnohem lepší použít lesk.

Pokud nemáte sněhobílé zuby jako filmová hvězda, rozhodně byste se měla vyhnout červeným a tmavým rtěnkám, protože ty jen zvýrazní nedokonalosti a ještě více je podtrhnou. Barvu rtěnky dokonale podtrhne správné líčení očí.

Která rtěnka pro brunetky?

Čtyři dokonalé barvy rtěnek pro brunetky

Ať už máme jakýkoli odstín pleti, stojí za to ji oživit a dodat jí trochu mladistvého a svěžího vzhledu. Těchto několik barev rtěnek pro brunetky zajistí, že každá brunetka bude vypadat úchvatně a fenomenálně. Tyto barvy navíc dobře fungují bez ohledu na oslavu, příležitost nebo okolnosti.

Krvavě červená pro brunety

Tato intenzivní barva rtěnky odráží nevšední charakter každé brunetky. Je to odstín, který se skvěle hodí na rande se snoubencem, večer s kamarádkami i do společnosti.

Fuchsiová pro brunetky

Je to chladný, ale výrazný odstín, který fenomenálně zvýrazní růžovou, ale bledou pleť. Tato šik a elegantní barva bude zajímavým doplňkem pracovního oblečení.

Jaká barva rtů sluší brunetkám?

Růžová s nádechem fialové

Tato barva je velmi specifická, a proto se jí mnoho žen vyhýbá a nebere ji v úvahu. Rtěnky s touto kombinací jsou proto k dostání jen zřídka. Nicméně některým brunetám dodává chladný výraz a charakter.

Tmavě kaštanová rtěnka pro brunetky

Díky tomuto teplému odstínu vypadá make-up elegantně a rafinovaně. S touto rtěnkou si nejedna brunetka podmaní nejeden večírek a rodinnou oslavu.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása