Jaký make-up se hodí k zrzavým vlasům?

Jaký make-up se hodí k zrzavým vlasům?

Make-up je pro mnoho žen důležitou součástí života. Tak zvýrazníte své největší přednosti a zakryjete to, co nechcete, aby ostatní viděli. Aby líčení fungovalo co nejlépe, je vhodné zvolit make-up podle barvy vlasů. V tomto článku najdete několik tipů na líčení pro ženy se zrzavými vlasy.

Denní make-up pro zrzavé vlasy

Zrzavé vlasy jsou velmi přitažlivé a dodávají vzhledu ženy charakter. Denní líčení pro zrzavé vlasy není ve skutečnosti nic složitého. Cílem je dosáhnout zdravého a přirozeného vzhledu. K tomu je potřeba několik produktů: podkladová báze, řasenka a rtěnka. Tyto produkty jsou dostatečné pro denní líčení. Vyplatí se vybírat značky, které nabízejí vysokou kvalitu. Díky tomu bude váš make-up dlouhotrvající a přirozený. Nezapomeňte také zvolit správný odstín podkladové báze, aby efekt nebyl umělý.

make-up pro zrzky

Řasenka nesmí řasy slepovat a rtěnka musí odpovídat typu pleti. Barvy vhodné pro zrzavé vlasy jsou kontrastní a přirozené. Nejlépe se hodí béžové a meruňkové odstíny. Tmavší odstín červených vlasů se hodí k třešňové nebo cihlově červené rtěnce. Světlé vlasy se hodí ke korálové nebo oranžové rtěnce.

Večerní líčení pro zrzky

Večerní líčení vyžaduje více práce a více kosmetiky. Cílem tohoto líčení je zapůsobit a jasně zdůraznit ženskou krásu. Večerní líčení pro zrzky nabízí spoustu možností. Při tomto typu líčení jde především o zvýraznění očí a dodání jim správného charakteru. Pro zrzky jsou ideální hnědé, zlaté a béžové oční stíny. Dobře fungují také odstíny zelené, které si zrzavé ženy velmi často vybírají kvůli úžasnému efektu. Dobře vypadají také šedé odstíny, které lze použít k vytvoření kouřových očí.

večerní líčení pro zrzky

Je třeba si také uvědomit, že důležitou roli hraje i odstín pleti. Pokud máte světlou a porcelánovou pleť, neměli byste používat tmavý bronzer nebo intenzivní tvářenku. V tomto případě jsou vhodnější barvy jako korálová nebo meruňková. Vyplatí se také experimentovat s barvou řasenky. Fialová nebo tmavě modrá může vypadat opravdu dobře a podtrhnout celý vzhled líčení.

Svatební make-up a červené vlasy

Svatební den a svatební hostina jsou pro nevěstu a ženicha velmi důležitým okamžikem. Proto chce nevěsta vypadat co nejlépe, aby se cítila dobře a přitažlivě. Kombinace ohnivě rudých vlasů, krásných šatů a svatebního make-upu by měla být dobře využita. Zrzavé vlasy jsou obrovským přínosem pro realizaci. Díky správnému konturování, zakrytí nedokonalostí a sladění barev se nevěsta bude cítit jako nejkrásnější žena na světě.

jaký make-up nosit k zrzavým vlasům

V závislosti na vašich preferencích je vhodné zvolit silnější nebo lehčí make-up. Je velmi důležité domluvit si schůzku na zkušební líčení a provést případné úpravy, aby bylo v nejdůležitější den dokonalé. Pokud jsou svatební šaty jemné, vyplatí se zvolit výraznější líčení; pokud jsou šaty bohatě zdobené a doplňky bohaté, je lepší zvolit jemné líčení

Chyby, kterých je třeba se vyvarovat při líčení zrzavých vlasů

Zde je seznam chyb, kterých je třeba se vyvarovat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku:

  • Špatně zvolený podkladový krém – typ pleti a odstín jsou velmi důležité a při výběru podkladového krému byste je měli zohlednit. Nevhodná volba způsobí, že váš make-up bude vypadat uměle, proto se vyplatí se této oblíbené chyby vyvarovat
  • Nedostatečná příprava pleti – správná a pravidelná péče o pleť je velmi důležitá. Před nanesením make-upu nezapomeňte pleť hydratovat kvalitním krémem. Je také dobré používat peeling přibližně třikrát týdně.
  • Příliš lehký korektor – většina žen ho má ve své kosmetické taštičce. U této kosmetiky je také důležité zvolit správnou barvu. Příliš světlý korektor způsobí pandí efekt, který vypadá velmi nevzhledně.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku se vyplatí vyvarovat se běžných chyb při líčení. Pokud máte při výběru pochybnosti, je dobré požádat o radu někoho, kdo v drogerii pracuje. Zkušený pracovník vám poskytne správné rady, které vám pomohou při výběru.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása