Make-up pro blondýnky s hnědýma očima

Make-up pro blondýnky s hnědýma očima

Jedinečné typy krásy je třeba zvýraznit jedinečným způsobem – to vědí zejména ti, kteří mají hnědé oči a blond vlasy. Díky této kontrastní kombinaci je těžké zůstat bez povšimnutí. A přestože je její přirozená krása nepopiratelná, stojí za to mít představu o tom, jak ji správně zdůraznit. Líčení pro blondýnky s hnědýma očima – co se hodí do práce, na rande, večer s přáteli nebo… na svatbu? svatbu?

Nejlepší barvy pro blondýnky s hnědýma očima

Ačkoli se k tmavým očím hodí prakticky jakákoli barva, je důležité vědět, která barva nejlépe “pozvedne” čokoládovou duhovku. Dívčí, jemný vzhled hnědooké blondýnky nejlépe podtrhnou broskvové a teplé nude odstíny. Pohled získá na výraznosti s tmavě modrými nebo tmavě zelenými očními stíny, buď matnými, nebo s mírným třpytem. Dobrým nápadem bude také zavedení řady růžových odstínů. Pudrová tvářenka (na tváře nebo oční víčka) dodá pleti svěžest a zářivost, zatímco svěží růžová s nádechem amarantu opticky otevře oči a dodá celému líčení charakter.

barvy pro blondýnky s hnědýma očima

Make-up pro blondýnky s hnědýma očima – jaký make-up pro každodenní život?

Každodenní vzhled blondýnky s hnědýma očima by měl být kompromisem mezi její jemnou barvou vlasů a výrazným vzhledem. V práci bude vypadat profesionálně a elegantně minimalistický francouzský make-up, který nezatěžuje pleť. Jejími základy jsou:

  • bB krém nebo podkladový krém se saténovým finišem;
  • nonšalantní tvářenka: Francouzky používají rtěnku, kterou prsty rozetřou do lícních kostí;
  • řasy se prodlouží a obočí se učesá a zvýrazní pomádou nebo stíny;
  • na oční víčka směs stínů – čokoládové ve vnějším a béžové blíže k vnitřnímu koutku oka.
oční stíny pro blondýnky s hnědýma očima

Při každodenním líčení si blondýnky s hnědýma očima mohou navíc dovolit výraznější akcent v podobě linky na horním víčku. Hnědá duhovka tak získává výraznější vzhled, ale líčení je stále klasické a konzistentní. Červená rtěnka dodá vzhledu charakter.

Blondýnka s hnědýma očima – večerní vzhled

Na večerní vycházky se blondýnkám s hnědýma očima nejlépe hodí kontrastní barvy. Výrazná tmavě modrá a zelená (od šťavnaté po lahvově zelenou, vybledlou), a to jak v matné, tak v mírně třpytivější verzi, zaměří pozornost na tmavou barvu očí a jejich obroučku. Pro dosažení okouzlujícího efektu je vhodné pokrýt horní víčko třpytivým pigmentem v odpovídající barvě stínů (nezapomeňte na bázi pod oční stíny!) Bez něj pigment nevydrží a rychle opadá na tváře). K dokončení líčení očí blondýnek s hnědýma očima lze přidat trsy řas a kočičí linku pomocí voděodolné oční linky. Obočí by mělo být výrazné a tmavší než vlasy.

večerní líčení pro blondýnky s hnědýma očima

Trendy svatebního líčení pro blondýnky s hnědýma očima

Již několik let je ve svatebním líčení patrný trend “čím méně, tím lépe”. Toto pravidlo platí i pro blondýnky s hnědýma očima. Svatební make-upy pro tento typ krásy jsou jemné a delikátní, lehce smyslné, ale zároveň velmi nevinné, založené na béžové a hnědé barvě. Odvážnější nevěsty se rozhodnou pro broskvové akcenty na očním víčku. V dnešní době se však svatební líčení pro hnědooké blondýnky rozhodně zaměřuje na přirozenost. Prioritou je zdůraznit výrazný oční rámec – tmavé a husté obočí a řasy.

svatební make-up pro blondýnky s hnědýma očima
Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása