Make-up pro brunetky se zelenýma očima

Make-up pro brunetky se zelenýma očima

Každá dáma dobře ví, že make-up je určen k tomu, aby nám pomohl zakrýt drobné nedostatky a zároveň zvýraznil naše největší přednosti. V případě brunetek jsou zelené oči něčím, na co chceme make-upem upozornit. Jak by tedy mělo vypadat líčení zelenookých brunetek?

Barvy pro brunetky se zelenýma očima

Ukazuje se, že klíčem k úspěchu, pokud jde o líčení brunetek se zelenýma očima, je péče o obsah vaší kosmetické taštičky. Především se vyplatí investovat do správné palety stínů. V ideálním případě by to mělo být:

  • poměrně neutrální
  • odstíny hnědé
  • béžová
  • s přídavkem třpytivých stínů a zlatých pigmentů
barvy pro brunetky se zelenýma očima

Navíc nezapomeňte na černou tužku, která dodá vzhledu hloubku a pomůže zvýraznit přirozenou barvu duhovky. Líčení zelenookých brunetek není samo o sobě příliš složité. Stačí si jen vybrat správné složení očních stínů – pěnový, zapečený, sypký nebo tužka na oči – a pak zvážit, jaký efekt chcete nejvíc.

Pokud chtějí dámy zdůraznit své zelené oči, měly by rozhodně zvolit přírodní odstíny, pokud chtějí dosáhnout intenzivního a dramatického efektu, pomohou jim mahagonové a bordó oční stíny. Líčení brunetek se zelenýma očima může být díky několika trikům opravdu jednoduché a úžasné.

Denní líčení pro zelenooké brunetky

Denní líčení brunetek sezelenýma očima by se mělo zaměřit především na odstíny šedé a béžové barvy, které lze zvýraznit také nádechem zlaté. Nezapomeňte, že denní make-up pro brunetky se zelenýma očima by měl být co nejpřirozenější a nejslabší. Příliš tmavé barvy, jako jsou hnědá a černá, mohou barvu duhovek pouze neutralizovat, místo aby ji zvýraznily.

denní make-up pro brunetky se zelenýma očima

V kosmetické taštičce se vyplatí mít také stíny v jemných růžových a fialových barvách, které lze kombinovat s poměrně sytou hnědou v odstínu např. mléčné čokolády. Receptem na denní líčení pro brunetky se zelenýma očima je zvýraznění a podtržení očí. Vyhněte se příliš výrazným nebo křiklavým barvám. Zkombinujte neutrální béžovou barvu na víčku s jemnou fialovou a zakončete zlatým očním stínem.

Večerní líčení pro brunetky se zelenýma očima

Večerní vycházky jsou časem pro výraznější barvy a intenzivnější efekt. Večerní líčení pro brunetky se zelenýma očima by proto mělo být barevně trochu odvážnější. Dámy by měly zvolit nesmrtelné kouřové oči. Jaké barvy se hodí pro kouřové oči brunet se zelenýma očima? Nejlépe se hodí tmavé a syté varianty šedé v kombinaci s béžovou nebo zlatou.

večerní líčení pro brunetky se zelenýma očima

Nezbytná je také černá tužka na oči nebo oční linka, která zvýrazní linii řas. Nezapomeňte to přehnat, abyste opticky nezmenšili velikost očí. Spodní a horní vodní linku, která je namalovaná černou tužkou na oči, lze navíc zvýraznit třpytivým stínem naneseným v koutku oka.

Svatební make-up pro brunetky se zelenýma očima

Pokud jde o svatební líčení pro brunetky se zelenýma očima, ideální jsou tyrkysové, modré a zelené odstíny. Kombinujte je s neutrálními barvami, jako je lila nebo dokonce jemná hnědá. Chcete-li dosáhnout hloubky a intenzivního, dramatického pohledu, experimentujte s černými očními linkami na horní vodní linii

svatební make-up pro brunetky se zelenýma očima

Nezapomeňte na zvýraznění a v kombinaci se zelenýma očima budou nejlépe fungovat stíny s nádechem zlata nebo se zlatými skvrnkami, které se usadí na očním víčku. V tento den vyzkoušejte umělé řasy.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása