Make-up pro brunety s hnědýma očima

Make-up pro brunety s hnědýma očima

Vhodně zvolený make-up může nejen zdůraznit všechny přednosti krásky, ale také zakrýt její nedokonalosti. Je důležité zvolit barevné schéma, které vyhovuje jednotlivým typům krásy. Například brunetkám se bude líbit jiný make-up než ženám s blond nebo zrzavými vlasy. Líčení brunet by se mělo zaměřit na barevnou škálu, kterou vytvářejí vlasy a oči ve vzájemné spolupráci. To umožňuje fenomenální líčení, které brunetkám s hnědýma očima dokonale sluší.

Jak vybrat make-up pro brunety s hnědýma očima?

Hnědooké brunety mají při vytváření různých typů make-upu spoustu možností. Čím tmavší vlasy, tím větší škála barev, které se k nim hodí, zůstává. Pro tento typ krásy je vhodné především výrazné zvýraznění hnědých očí, které se hodí k tmavým vlasům. Správnou barvu stínů nebo rtěnky je třeba volit podle příležitosti, pro kterou se líčíte.

make-up pro brunety s hnědýma očima krok za krokem

Každodenní líčení hnědookýchbrunetek se může vyznačovat jak výrazným zdůrazněním všech předností, tak jemností, která dodává tváři jemnost. Pro umírněnost a lehkost líčení se doporučuje nekombinovat výrazné barvy očních stínů a rtěnky a zvýraznit lícní kosti. Pro zachování pocitu svěžesti při každodenním líčení je vhodné upustit od výrazné barvy rtů, pokud jsou stíny použité na oči výrazně syté.

Jak na svatební make-up pro brunety s hnědýma očima?

Pro každou nevěstu je svatební líčení téměř prioritou, pokud jde o to, aby ve svůj výjimečný den vypadala co nejlépe. Vhodně zvolené líčení pro brunetky s hnědýma očima nejenže pomůže zvýraznit jejich přirozenou krásu, ale také doplní jejich účes a svatební šaty.

svatební make-up pro brunety s hnědýma očima

Svatební líčenípro brunetky s hnědýma očima by mělo být předevšímdobře promyšlené. V den svatby není vhodné experimentovat s barevnou škálou – je vhodné se spolehnout na osvědčené barvy a techniky. K typům líčení, které se hodí na svatební den brunety, patří:

  • Kouřové oči ve stylu osmdesátých let – zvýrazní přirozený odstín duhovky oka a dodají pohledu svěžest a jemnost,
  • Silně zvýrazněné/připojené řasy – opticky zvětšují oko, a pokud jsou provedeny šikovně, zůstávají přirozené,
  • Sytá barva rtů v kombinaci s jemným zvýrazněním očí – kontrast, který v této kombinaci vzniká, přesouvá pozornost na rty a jemně zvýrazněné oči s nimi dokonale ladí,
  • Zvýrazněte obličej teplými rozjasňovači v kombinaci s teplými bronzery pro konturování obličeje. Bronzery by se však měly nanášet opatrně, aby příliš neztmavily obličej.

Jaké barvy jsou vhodné pro brunety s hnědýma očima?

Líčení pro hnědooké brunetky vypadá dokonale, když jsou barvy zemité. Hodí se tedy všechny béžové, hnědé nebo broskvové odstíny.

které odstíny pro brunety s hnědýma očima

Brunetky mohou svou krásu přizpůsobit mnoha odstínům a barvám make-upu v závislosti na příležitosti. K hnědým očím a vlasům se hodí široká škála kosmetických barev. Při každodenním líčení je třeba pamatovat na to, abyste to nepřeháněli s extravagantními barvami, které mohou přehlušit přirozenou krásu.

barvy pro brunetky s hnědýma očima

Stíny pro brunety s hnědýma očima mohou nabývat nejrůznějších barev. Pro denní líčení jsou vhodné zejména nude, zlaté nebo stříbrné oční stíny, zatímco pro formální líčení lze použít mnohem sytější barvy, jako je tmavě fialová nebo výrazná zelená.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása