10 stupňů – Jak se oblékat? Styling do chladného počasí

10 stupňů – Jak se oblékat? Styling do chladného počasí

Zima jako zima není zkažená. Naštěstí může být i docela snesitelná. Když teploměr v zimě ukazuje 10 stupňů v plusu, je už důvod k radosti. To se nedá popřít: každý se těší na jaro a tato teplota je toho jasným důkazem! Co si v tomto počasí obléknout?

Styling pro 10 stupňů – na co nezapomenout

10 stupňů. Nezdá se to být mnoho, ale i tak je to příjemné, protože jaro je blíž než kdy jindy. Vnímání počasí závisí na ročním období, a pokud jde o zimu, jsou takové teploty důvodem k optimismu. No dobře, ale zůstává otázka oblečení, což je často dilema. Jak se obléknout do deseti stupňů? Stačí si uvědomit několik základních věcí.

  • Předjaří je obdobím zvýšené náchylnosti k nachlazení.
  • Při 10 stupních může ještě foukat studený vítr a pršet.
  • 10 stupňů, jak se oblékat? V první řadě “cibule”. V tomto období je ideální nosit několik vrstev oblečení, které lze snadno svléknout.
  • Hlavními kritérii při výběru šatníku jsou bezpečnost, praktičnost a funkčnost.
  • Počasí v tomto ročním období může být velmi proměnlivé a na to bychom neměli zapomínat.
  • Oblečení by mělo být módní a pohodlné a mělo by být odpovědí na otázku, co si obléci na 10 stupňů.
co si vzít na sebe při 10 stupních

Jak se obléknout na cyklistiku, když je 10 stupňů?

Jaké bude to správné oblečení, když teploměr ukazuje plus 10? Vše záleží na situaci a dané aktivitě. Jinak se budou oblékat domácí teplomilové, jinak sportovci a outdooroví nadšenci, ať už je počasí jakékoliv. Jak se obléknout na kolo, když je 10 stupňů? Jízdní kolo se stalo velmi oblíbeným dopravním prostředkem a aktivitou, která podporuje zdravý životní styl. Někteří lidé ho používají po celý rok bez ohledu na počasí. To lze vřele doporučit za předpokladu, že zvolíte správné oblečení. Musí být především teplé, ale také pohodlné.

jak se obléknout na kolo s 10 stupni

Jak vybrat oblečení na kolo v 10 stupních? Na jedné straně jste vystaveni většímu větru, na druhé straně se při fyzickém pohybu tělo více potí. Jak najít zlatou střední cestu? V první řadě volte materiály, které jsou prodyšné a šetrné k tělu, ale zároveň hřejí. Venku je 10 stupňů, jak se do takového počasí obléknout ? Nejdůležitější je teplá halenka nebo bunda. Oblečení by mělo “dýchat” a zároveň zabraňovat pocení a udržovat vás v teple. Svrchní oblečení by nemělo být příliš těžké a tlusté. Skvěle poslouží teplejší větrovka, vybraná tak, aby ladila se zbytkem vašeho šatníku. Skvěle se hodí k legínám v podobném odstínu. Legíny by měly být zateplené, zejména v oblasti kolen, protože ta jsou kvůli nedostatku silné kůže a svalů více vystavena chladu.

Co si vzít na sebe na běhání v 10 stupních?

Běhání je fantastický způsob trávení času a zdraví prospěšný. Náročné běžce neodradí ani mráz a teploty plus 10 jsou bonusem od zimy navíc. Jak se obléknout na běhání v 10 stupních? Skvělou volbou bude teplá fleecová mikina. Námořnická modrá, grafitová, černá a odstíny šedé jsou nadčasové vzory. Stejně módní jsou i odvážnější barvy, jako je zelená, červená nebo oranžová.

jak se obléknout na běhání při 10 stupních

Uplatnění zde najde i jednotná tmavá tepláková souprava, ale nezapomeňte, že musí být pro řidiče viditelná. V tomto případě se dobře osvědčí reflexní pruh na nohavici nebo rukávu či páska na paži. To je důležité zejména v případě, že trasa vede podél silnice ve špatně osvětlené oblasti. Pokud teplota dosáhne 10 stupňů – jaká je nejlepší bunda? Samozřejmě taková, která neomezuje v pohybu a chrání vás před větrem. Skvělý nápad je obléknout se do cibule. Sportovní tričko, tenčí mikina a lehká bunda jsou ideální kombinací.

Jakou čepici a bundu do 10 stupňů?

Čepice je často přehlížená, ale velmi důležitá součást šatníku. Dávno pryč jsou doby beztvarých čepic z kousavé vlny. Dnes jsou čepice v kurzu a z jejich výběru jde člověku hlava kolem. Právě tu hlavu, která má být v tak nejistém počasí chráněna. Která čepice pro 10 stupňů Celsia obstojí v testu? Určitě teplá, měkká, příjemná na tělo, ale ne příliš tlustá. Čepice mají tu výhodu, že se dají snadno sladit s oblečením. Můžete se rozhodnout pro “šmoulí” střih nebo pro obyčejnou s bambulí.

10 stupňů, co bunda

V módě jsou stále pilotní čepice, zatímco do obliby se vracejí komíny, které se hodí k bundám a elegantním kabátům. Když je venku 10 stupňů, jaká bunda bude vhodná? To je vhodná doba vyměnit ovčí kožich za lehčí bundu a pamatovat na to, že udržet se v teple je stále prioritou. Velmi módní je bunda “parka”, buď vlněná, nebo z mikrovlákna podšitá fleecem. Stejně stylové, a přitom ležérní, jsou kožené rampouchy podšité ovčí kůží. Styling pro 10 stupňů Celsia je příležitostí, jak spojit pohodlí s módou.

Je 10 stupňů zima?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Je známo, že 20 stupňů plus znamená teplé počasí, zatímco 0 stupňů je již mráz. Jak tedy klasifikovat 10 stupňů Celsia? Je 10 stupňů zima, nebo teplo? Tato teplota se obvykle vyskytuje na podzim a na jaře. Na podzim, po letních vedrech, je spojována s chladem a předzvěstí zimy. Naopak na jaře, po zimním chladu, je to dlouho očekávané teplo.

styling pro 10 stupňů

Jak se oblékat do 10 stupňů? Je důležité si uvědomit, že se jedná o přechodné období a počasí je zrádné. Aura se může nečekaně změnit, takže oblečení by mělo být teplé a pohodlné. Pokud se rozhodnete pro ležérní eleganci, můžete si vzít dlouhou pletenou sukni nebo šaty. Přidejte bavlněné punčocháče a kozačky. Oblečení doplňte zateplenou bundou nebo bundou ke kolenům. Pro uvolněnější oblečení do 10 stupňů si oblečte džíny rovného střihu nebo zvonáče. Nádech elegance dodá dlouhý vlněný retro kabát, který můžete zvýraznit módní šálou.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda