Jak se oblékáte na teambuildingovou akci v práci?

Jak se oblékáte na teambuildingovou akci v práci?

V životě každé společnosti hrají teambuildingové akce mimořádně důležitou roli. Právě díky nim je snadné uvést do týmu nové členy a výrazně posílit morálku týmu, který spolu pracuje již řadu let. Teambuildingové akce jsou také skvělým způsobem, jak na chvíli zapomenout na povinnosti a nedokončené projekty. Problém však nastává při výběru správného stylingu. Jak se tedy obléknout na teambuildingovou akci?

Co si vzít na sebe na teambuildingovou akci?

Mnoho lidí se ptá, jak se obléknout na teambuildingovou akci? Ukazuje se, že jde o neformální setkání, ale přesto je nesmírně důležité zvolit co nejvhodnější oblečení. Oblečení na teambuildingovou akci samozřejmě závisí především na místě konání a povaze samotné akce.

co si vzít na společenskou událost

Dokonce se stává, že lidé, kteří vás zvou na firemní akci, vám také řeknou, jaký bude dress code pro danou akci, takže to je určitě velká pomoc. Obvykle je dobré přizpůsobit styling tak, abyste se cítili uvolněně, ale přitom vypadali skvěle.

Jak se obléknout na teambuildingovou akci?

Styling pro teambuildingovou akci je věčné dilema. Takové příležitosti se totiž nekonají každý den, takže sestavení správného oblečení může být docela problematické. Při zvažování, jak se obléknout na pracovní teambuilding, je však třeba v první řadě zvážit místo konání. Dress code se obvykle vztahuje pouze na pracoviště a teambuildingová akce je neformální setkání.

jaké oblečení pro teambuildingovou akci

Nicméně náš styling bude naší vizitkou a právě díky němu můžeme zdůraznit svůj charakter a individualitu. To je samozřejmě nesmírně důležité, protože ve firmě se scházíte pouze ve formálním oblečení a po práci si můžete obléct doslova cokoli, na co máte chuť. Oblečení na teambuildingovou akci v klubu však rozhodně nebude stejné jako na setkání pod širým nebem. Co si vzhledem k tomu obléci na teambuildingovou akci?

Co si vzít na sebe na teambuildingovou akci?

Co si vzít na společenskou akci v klubu? Pro muže je skvělou volbou kostkovaná košile a kvalitní džíny. Zajímavé je, že dámy mohou zvolit džínový outfit i na teambuildingovou akci v práci. Tyto kalhoty jsou nadčasové a vždy trendy. Navíc je lze sladit prakticky s čímkoli ve vašem šatníku, ať už elegantním, nebo sportovním. Oblékání na společenskou událost nemusí být vůbec “strohé”, protože v klubu se můžeme cítit uvolněně a neformálně.

jak se oblékat na teambuildingovou akci

Dámy si mohou vybrat také tradiční svetr, který mohou nosit přes šaty nebo košili. Pravděpodobně se bude jednat o další prvek, který dodá celému outfitu o něco elegantnější, ale zároveň útulnější tón. Ženy by si také měly dát pozor na líčení na společenskou událost. Nemělo by to být příliš přehnané, ale nic vám nebrání v tom, abyste se trochu odvázali:

  • přidávání umělých řas na proužek
  • třpytivé a metalické oční stíny
  • výrazná rtěnka

Jaké šaty si mám vybrat na společenskou událost?

Každý ví, že večírky, zejména ty klubové, mají svá pravidla. Přesto je třeba mít na paměti, že teambuildingová akce je stále setkání, na kterém platí určitá pravidla. Šaty, které jsou na teambuildingovou akci příliš krátké, a třpytivé boty na vysokém podpatku rozhodně nejsou tím nejlepším řešením.

co si vzít na sebe na teambuildingovou akci

Nikdo vás samozřejmě nenutí, abyste se vzdali lesklých, třpytivých doplňků a ozdob, ale přesto byste se měli snažit vypadat poměrně elegantně a skromně. Muži by se také měli vyvarovat šortek a tílka. Je třeba mít na paměti, že teambuildingová akce je stále setkáním, na kterém přijdeme do kontaktu s nadřízenými.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda