Jak se obléknout k moři? Podívejte se na módní styly

Jak se obléknout k moři? Podívejte se na módní styly

Výlet k moři, ne nutně k Baltskému, je vždy spojen s prázdninami a dovolenou. I když je krátká, i když je pracovní, vždy nese znaky dovolené. Proto se bez ohledu na účel cesty obvykle do kufru přibalí alespoň několik sad typicky prázdninového, neformálního a pohodlného oblečení.

Jak se obléknout k moři?

Styling pro dovolenou u moře se obvykle vybírá velmi pečlivě. Zabalit do jednoho kufru oblečení pro každou dovolenou je náročné. Podle zásad praktického balení by se tedy do kufru měly dát celé sady oblečení, ale nezapomeňte, že z nich můžete vytvořit několik možností, např:

  • šaty, které se hodí k plochým, těžkým a pohodlným botám a odpolední obuvi, na večerní párty
  • kalhoty, které se s tričkem nosí přes den a po výměně za top se hodí na diskotéku a do hospody
  • souprava, která dohromady tvoří kombinézu a samostatně ji lze kombinovat s dalšími kusy oděvu
jak se oblékat k moři

Nejzřetelnější volbou pro dovolenou u moře je léto. Nápady na letní styling jsou také velmi půvabné. Snadno se také sbalí do kufru nebo batohu, snadno se srolují, složí do kostky a vytvoří barevné a vzdušné zavazadlo. Letní styling k moři obvykle začíná plavkami. Je to nezbytná součást šatníku, která nesmí chybět.

Dobrou volbou je přibalit si dvoje plavky, bikiny a jednodílné plavky plaveckého charakteru. Díky tomu se můžete cítit pohodlně při opalování na pláži, ale stejně bezpečně i v aquaparku, pokud se pokazí počasí nebo vás někdo pozve na večírek u moře.

Styling pro dovolenou u moře

Při výběru dovolené u moře je třeba mít na paměti, že v přímořských městech obvykle městské úřady bojují s návštěvníky pláže, aby se nepotulovali v plážovém oblečení. Proto je nezbytné přibalit si několik kousků oblečení, které okamžitě změní charakter vašeho outfitu. Může to být velký barevný bavlněný šátek, který se jediným pohybem promění v sukni, šaty nebo dokonce halenku. Je snadné se jím přikrýt a zahalit, když musíte náhle opustit pláž.

jak se obléknout na výlet k moři

Velmi dobrou volbou je vzít si s sebou klasické plážové šaty, ušité z bavlněných látek, vzdušné, může to být bavlněná krajka. Oblečení k moři musí být pohodlné, ale také vzdušné a bez umělých vláken. Na pláž se hodí lehké šaty bez ramínek, bez zipů a knoflíků, které si můžete rychle obléknout a ještě rychleji svléknout.

co si vzít na sebe k moři

K plážovým šatům, nejlépe bílým nebo velmi světlým, zvolte pohodlné sandály nebo módní žabky, které se snadno vyzouvají a nezachytávají písek. K dokonalému vzhledu potřebujete jen barevnou šerpu do vlasů, klobouk se širokou krempou a barevnou velkou plážovou tašku. Tento druh přímořského oblečení se bude dobře vyjímat v každém přímořském letovisku, na pevnině i na ostrovech s palmami.

Podívejte se na: Jak se obléknout na pláž?

Jak se obléknout v květnu k moři?

Ne všichni turisté mají rádi přímořská letoviska v hlavní sezóně, někteří plánují svou dovolenou na konci jara, začátkem léta nebo dokonce na podzim. Květen u polského moře je prvním měsícem, který už voní prázdninami, i když aura to ne vždy potvrzuje. Styling k moři v tomto ročním období by se proto měl provádět na cibuli. V tuto chvíli jsou vhodné všechny kombinézy z lehkých materiálů. Během teplého dne zůstanou vzdušné a odpoledne zahřejí celé tělo. Barevné kombinézy v živých barvách jsou jedním z důležitých trendů této sezóny,

jak se obléknout v květnu k moři

Barevné punčocháče jsou tuto sezónu bláznivě trendy. Jsou skvělým barevným doplňkem večerního outfitu u moře. Punčocháče lze snadno kombinovat s krátkou sukní nebo mini šaty, zajímavými botami a ramenatým sakem. Pod ně si jednoduše oblečte lehkou mikinu nebo módní tričko. Místo bundy na dovolenou můžete zvolit flanelovou košili se silným, rozepnutým, dlouhým tričkem, které skvěle nahradí jakýkoli teplý kabát.

Jak se obléknout na podzim k moři?

Podzimní výlet k moři vyžaduje kromě standardního každodenního oblečení také jedno základní oblečení, a to bundu do deště s kapucí a holínky. Sportovní bundy se dnes šijí ve výrazných, odvážných barvách, které jsou letos tak módní. Standardní nebo podkolenky dodají extravaganci a originální šik.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda