Jak se obléknout na dlouhý let?

Jak se obléknout na dlouhý let?

Dlouhý let letadlem představuje pro mnoho lidí nemalý stres. Častým problémem je výběr správného oblečení do letadla, zejména pokud vás čeká dlouhý let. Přečtěte si článek a zjistěte, jak vybrat správné oblečení do letadla

Jak se obléknout do letadla v zimě a jak v létě?

Při výběru oblečení do letadla bychom se měli řídit nejen podmínkami na palubě, ale také podmínkami venku. Jak ze země, ze které odlétáme, tak ze země, do které přilétáme. Pokud se chystáte do teplých krajin v zimě, vyplatí se vzít si na letiště taxi. Přesto je dobré mít s sebou nějakou bundu, protože někdy musíte jít k letadlu pěšky. Nejlepší je vybrat si model, který se dá stlačit do malých rozměrů, aby nebyl zbytečnou přítěží, až přistanete ve vysněných tropech.

Oblečení na cestu letadlem – co si vybrat?

Nejdůležitější je vaše pohodlí a komfort. Navzdory tomu, co si možná myslíte, to nevyžaduje, abyste obětovali estetiku. Na trhu najdete mnoho nadměrných a sportovních oděvů, které jsou nejen praktické, ale také krásné. Vybírejte si oblečení z přírodních, měkkých a prodyšných materiálů.

Jak se obléknout do letadla?

Bavlna je nejlepší v zimě a viskóza v létě. Nezapomeňte na svrchní oděv, i v horkých dnech může být na palubě chladno. Vyhněte se přiléhavému oblečení, ve kterém se rozhodně nedá zdřímnout. Když hledáte boty do letadla, nevybírejte si žabky, jsou nepohodlné a může vám v nich být zima. V některých státech USA vás do nich navíc nepustí.

Jak se obléknout do letadla?

  • Volný top bude pohodlný a nebude vás obtěžovat ani při mezikontinentálním letu.
  • Bavlněná tepláková souprava se snadno nosí a zahřeje vás i v chladném letadle.
  • Rozepínací mikina je velmi univerzální a snadno se obléká i svléká. Kapuce udrží vaši hlavu v teple a umožní vám získat určitý odstup od okolí.
  • Pohodlné ponožky se nemusí zdát jako důležitá součást vybavení do letadla, ale jejich pečlivý výběr vám zajistí pohodlný let.
  • Sportovní obuv s měkkou podrážkou je nutností

Jak se obléknout na let do Turecka? O oblékání v muslimských zemích

Turecko je mezi Poláky nejoblíbenější dovolenkovou destinací. Mnoho krajanů se zajímá, jak se obléknout na cestu do země obývané převážně muslimy. Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Navzdory svému náboženství žije mnoho Turků podobným životem jako Evropané a oblékají se stejně.

Jak se obléknout na let do Turecka?

Nechybí však ani konzervativnější věřící. Neexistují žádné příkazy, které by zakazovaly zahalování nebo odhalování těla. Pokud však nechcete přitahovat pohledy, je lepší vsadit na bezpečnou módu do letadla. Stačí, když si zakryjete ramena, dekolt a kolena. Nemusíte si zakrývat vlasy, nikdo to po cizincích nebude vyžadovat.

Účes – jaký účes zvolit na dlouhý let?

Většina lidí nepřemýšlí o detailech, jako je účes. Není neobvyklé, že ženy chodí ke kadeřníkovi speciálně před odletem na dovolenou, aby vypadaly dobře na fotografiích. Naneštěstí je nepravděpodobné, že by krásně upravený účes přežil několikahodinový nebo dokonce delší let.

Co si vzít na sebe do letadla?

Před odjezdem je dobré nechat si udělat základní střih a barvu bez modelování. Pokud máte dlouhé vlasy, je nejlepší si je během letu svázat do culíku nebo drdolu. Vlasy vám tak nebudou padat do očí, když budete jíst nebo si budete chtít na chvíli zdřímnout.

Rozhodně se vyhněte kovovým ozdobám do vlasů. U odbavovacích přepážek budou představovat problém a je nepravděpodobné, že byste si pod tlakem spolucestujících chtěli z účesu vytáhnout tucet sponek

Co si vzít s sebou do letadla?

Teď už víte, jak se obléknout do letadla, a pravděpodobně vás zajímá, co dalšího byste si měli vzít s sebou. Malá láhev vody je nezbytnou výbavou. Prázdnou si můžete vzít s sebou přes brány a doplnit ji u některého z mnoha zdrojů pitné vody na polských letištích.

Vyplatí se vzít si s sebou polštář typu kornet, který vám umožní během dlouhého letu poměrně pohodlný spánek a ochrání vás před velkou bolestí krku. Je dobré si s sebou vzít něco, co vás zabaví, například čtečku elektronických knih nebo tablet.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda