Jak se obléknout na firemní a rodinný piknik? Módní styly

Jak se obléknout na firemní a rodinný piknik? Módní styly

Chystáte se na piknik, ale nevíte, jak se obléknout? Buďte si jisti, že v tomto článku najdete všechny potřebné informace, které vám pomohou dokonale sladit oblečení s danou příležitostí.

Styling na piknik – nejdůležitější pravidla

V první řadě je dobré si uvědomit, že existuje několik typů pikniku a že váš outfit by měl být přizpůsoben dané příležitosti. Rodinný piknik je příležitostí strávit čas s blízkými v neformální atmosféře. V takové situaci je nejdůležitější pohodlí a funkčnost. Firemní piknik je vynikající příležitostí k integraci s kolegy z práce. Vyplatí se dbát na reprezentativní vzhled, ale nezapomínat na pohodlí.

Při výběru oblečení na firemní nebo rodinný piknik je třeba mít na paměti, že v každém případě je ideální pohodlné oblečení a oblečení vhodné k sezení například na trávě nebo na dece. Důležité je také vzít si s sebou bundu nebo mikinu pro případ změny počasí.

jak se obléknout na piknik

Na co pamatovat při plánování oblečení na piknik?

Jakmile víte, o jaký typ pikniku se jedná, můžete začít vybírat vhodné oblečení. Počasí má velký vliv na výběr oblečení. Zkontrolujte předpověď počasí na den pikniku a oblečení vybírejte podle očekávané teploty a srážek.

Důležité je také zvolit oblečení, které je vhodné pro místo konání pikniku. Věnujte pozornost tomu, po jakém terénu budete chodit a zda můžete sedět na trávě nebo na písku. Posledním aspektem, na který je třeba pamatovat, je najít rovnováhu mezi elegancí a pohodlím. Příliš formální oblečení může způsobit, že se budete cítit nepříjemně, ale příliš ležérní oblečení může být pro určité příležitosti nevhodné.

Jak se obléknout na rodinný piknik?

Na rodinný piknik se vyplatí zvolit pohodlné oblečení. Dobře se hodí volná trička, topy nebo halenky a kalhoty z elastického materiálu, jako jsou džíny nebo legíny. Můžete se také rozhodnout pro sukni, ale ujistěte se, že je dostatečně dlouhá a pohodlná na sezení na trávě.

jak se obléknout na rodinný piknik

Obuv by měla být pohodlná a prodyšná. Dobrou volbou jsou sandály, tenisky nebo baleríny. Vyhněte se vysokým podpatkům, které mohou chůzi po travnatém terénu ztížit. Pobyt na pikniku vám mohou usnadnit doplňky. Užitečnými předměty mohou být klobouk, který vás ochrání před sluncem, nebo lehká šála proti větru.

Podívejte se: Jak se obléknout na grilování s přáteli a rodinou?

Jak se obléknout na firemní piknik?

Na firemní piknik se vyplatí zvolit elegantní neformální oblečení. Pánský vzhled se může skládat z košile, chinos kalhot a módních bot. U žen zvolte elegantní halenku, sukni vhodné délky nebo džíny a boty na nízkém podpatku.

jak se obléknout na firemní piknik

Na firemní piknik by měla být obuv o něco elegantnější než na rodinný piknik. Vyhněte se však příliš vysokým podpatkům – nejlepší volbou jsou boty s nízkým, stabilním podpatkem nebo baleríny. Doplňky na firemní piknik by měly být decentní a minimalistické. Můžete zvolit jemné šperky, elegantní pásek nebo kabelku.

Podívejte se: Jak se obléknout na firemní grilování?

Jaké boty si vzít na piknik?

Výběr obuvi na piknik závisí na typu akce a povětrnostních podmínkách. Základem je, aby obuv byla pohodlná, stabilní a přiléhala k zemi. Na rodinný piknik se dobře hodí tenisky, baleríny nebo sandály. Vyhněte se podpatkům, které mohou na travnatém terénu způsobit potíže.

jaké boty na piknik

Pro firemní piknik zvolte elegantní polobotky, mokasíny nebo boty s nízkým, pevným podpatkem, které zajistí rovnováhu mezi pohodlím a formálností. Nezapomeňte také přizpůsobit obuv povětrnostním podmínkám, například pro teplé dny zvolte vzdušnou obuv a pro deštivé dny nepromokavou obuv.

Oblečení na piknik – shrnutí

Nyní, když víte, jak se obléknout na rodinný a firemní piknik, si můžete bez obav užít tento výjimečný čas strávený venku. Nezapomeňte přizpůsobit oblečení dané příležitosti, zohlednit počasí a zajistit si pohodlí. Výběrem správného oblečení se budete cítit pohodlně a sebevědomě, ať už se jedná o setkání s rodinou nebo kolegy z práce.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda