Jak se obléknout na pracovní grilování? Elegantní styling

Jak se obléknout na pracovní grilování? Elegantní styling

Do grilovací sezóny zbývá ještě nějaký čas, ale vyplatí se na ni připravit předem. Tím spíše, pokud se bude jednat o pracovní setkání. Formální večírek zaměstnanců s grilováním v pozadí? Jistě! Takové akce jsou stále oblíbenější. Jak se obléknout na firemní grilování?

Styling na firemní grilování – na co nezapomenout?

Firemní akce v letní sezóně se mohou konat formou grilování, a to je stále častější. Je to stále stejně známé grilování, spojené s odpočinkem na čerstvém vzduchu. Samotný charakter akce však může být poněkud jiný, formálnější. Jak byste se měli na pracovní grilování obléknout, abyste se nedopustili faux pas? Stačí si zapamatovat základní věci.

  • Ujistěte se o povaze nebo tématu akce. Někdy může pod pojem “grilování” spadat i velmi formální banket.
  • Je důležité si uvědomit, že firemní grilování je svým způsobem pokračováním práce po pracovní době. Je vhodné zachovat noblesu, a to jak v chování, tak v oblékání.
  • Na grilovačce bude kromě vašich spolupracovníků pravděpodobně přítomen i šéf a možná i dodavatelé a zákazníci. Prokažte jim úctu tím, že budete vypadat bezvadně.
  • Pokud si nejste jisti, jak se na firemní grilování obléknout, klidně zvolte umírněnou eleganci. Vytahaná tepláková souprava nebo roztrhané džíny nebudou přijaty dobře, zatímco příliš formální oblečení také ne.
  • Nezapomínejte na vlastní pohodlí. Vaše oblečení by mělo být módní, pohodlné a praktické, což vám zvedne sebevědomí a zlepší náladu.
styling pro firemní grilování

Jak se obléknout na firemní grilování?

Pokud je firemní grilování pouhým grilováním, tedy opékáním buřtů se zaměstnanci, můžete zvolit ležérní eleganci. Oblečení na grilování by mělo být sportovní, ale s dobrým vkusem. Dobře fungují jednoduché oversize šaty v tlumených barvách, stejně jako dlouhé pletené šaty v kombinaci s džínovou bundou.

jak se obléknout na firemní grilování

Co si vzít na grilování, pokud jsou volbou kalhoty? Cigaretové kalhoty, chinos a oblíbené džíny mohou být skvělým nápadem. Co si k nim vzít na sebe? Třeba i tričko, ale ve spojení s elegantním přehozem nebo ležérní bundou. V létě se ke grilovacímu stylingu skvěle hodí také šusťáková souprava nebo kardigan.

Jak se obléknout na elegantní grilování?

Tlumená elegance je v módních trendech vždy vítaná a oceňovaná. Existuje také mnoho triků, jak proměnit všední oblečení v elegantní vzhled. Sako, boty, kabelka, šála a… bum! Džíny s tričkem se stanou elegantním outfitem na firemní grilování. Elegance má mnoho tváří, a dává tak dostatek prostoru pro rozkvět módní kreativity.

jak se obléknout na elegantní grilování

Džínové kalhoty mají jednu skvělou vlastnost – univerzálnost. Jsou ideální pro každodenní i formálnější styling. Skvěle se hodí k červenému blejzru nebo dlouhému kašmírovému svetru. Kromě toho jsou takové kalhoty velmi praktické na venkovní grilování. Kombinace prvků šatníku pro vytvoření elegantního ležérního vzhledu je odpovědí na otázku, jak se módně obléknout na grilování.

Podívejte se: Jak se obléknout na grilování s přáteli a rodinou?

Jaké boty na pracovní grilování?

Výběr obuvi není snadná záležitost. Jaké boty si vzít na grilování s ohledem na všechny okolnosti, včetně přírody? Především pohodlné a praktické, tedy nejlépe takové, které se snadno neušpiní a které vám umožní kontakt s přírodou. Jak se obléknout na elegantní grilování a zvolit správnou obuv? V této zvláštní situaci je vhodné upustit od jehlových podpatků, a to s ohledem na vlastní pohodlí, což vám jistě nikdo nebude mít za zlé.

jaké boty na firemní grilování

Alternativou k jehlovým podpatkům mohou být boty na platformě nebo na nízkém silnějším podpatku. Takové boty dotvoří styling s grilovacími šaty, ale skvěle se hodí i ke kalhotám. Tenisky jsou nejoblíbenější volbou v elegantním provedení, stejně jako espadrilky nebo dokonce lodičky. Můžete se rozhodnout pro baleríny, ale vzhledem ke specifické lokalitě a také proměnlivosti počasí se vyplatí vyměnit je například za elegantní polobotky. Dobrou volbou budou také ažurové letní boty, zejména v kombinaci s grilovacími šaty nebo midi a maxi sukní.

Doplňky k oblečení na firemní grilování

Na grilovačce je dobré vyhnout se příliš výrazným doplňkům. Nemusíte se jich však úplně zbavovat. Šikovně zvolené podtrhnou nejen styl, ale i osobnost. Pokud jde o nezbytné doplňky, kabelka je nutností. Nejlepší je zvolit malou velikost, do které se ještě vejdou nejnutnější věci.

Velmi pohodlné a praktické jsou pošťácké tašky, tašky přes tělo, tašky přes rameno a “ledvinky” v pase. Jejich styl a barvu lze snadno sladit s konkrétní stylizací. Zavěšené a těžké šperky mohou při grilování překážet, proto je dobré volit jemné ozdoby. Šaty na grilování lze doplnit akcentním šperkem, například náramkem nebo náhrdelníkem s přívěskem. Ve všem je však důležité zachovat střídmost a přizpůsobit se situaci.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda