Jaké barvy sluší zrzavým vlasům?

Jaké barvy sluší zrzavým vlasům?

Nositelům zrzavé barvy vlasů jsou často přisuzovány stereotypní vlastnosti, jako je ohnivý temperament a silná povaha. Ať už je to pravda, nebo ne, zrzky v davu rozhodně vynikají. Odstínů této barvy může být mnoho. Zrzavé vlasy mohou být výrazně červené a ohnivé nebo mohou být směsí několika barev včetně oranžové a hnědé. Správný styl dokáže zdůraznit charakter a krásu. Které barvy se hodí k zrzavým vlasům a kterým stylům se raději vyhnout? Zde je několik rad.

Které barvy oblečení se hodí k zrzavým vlasům?

Na otázku, jaké barvy se nejlépe hodí k zrzavým vlasům, existuje několik možností. Jednou z nich je volba kontrastních barev. Zelená mimo jiné velmi sluší zrzkám. Ideální jsou vojenské a dokonce i zkažené barvy. K zrzavým vlasům se hodí i teplejší odstíny zelené. Pokud žena přemýšlí, jaká barva šatů k zrzavým vlasům jí bude nejlépe slušet, vyplatí se zvolit toto řešení.

barvy pro zrzky

V úvahu připadají tyto šaty:

  • velurové šaty;
  • pistáciové šaty;;
  • nazelenalé vrcholky;
  • kostkované sukně;
  • volné šaty.

Modré barvy k červeným vlasům

Dalším kontrastním stylem pro zrzky jsou šaty v modrých tónech. Zejména ty s modrými, námořnickými nebo mořskými tóny stojí za to si vybrat. Styly v modré barvě jsou ideální pro každodenní styling. Pokud máte zrzavé vlasy, zvolte tmavě modrý rolák, modrou halenku nebo modré šaty. Zrzky jako nikdo jiný budou vypadat skvěle i v džínových stylech.

jakou barvu oblečení nosit k červeným vlasům

Účesy pro zrzky

Při výběru účesu je také důležité zvážit sladění doplňků. Dobře spolu budou ladit zlaté šperky, černé pásky a doplňky v neutrálních odstínech. Barvy šatů pro zrzky nabízejí širokou škálu manévrů. Kromě již zmíněného kontrastu je možné zvolit i koordinované odstíny.

Hodí se červené šaty k červeným vlasům?

Dalším řešením při výběru účesu je sladění s barvou vlasů. Červené oblečení dokonale podtrhne charakter a temperament. Toto řešení je ideální pro večerní nošení. Odvážný výběr šatů k červeným vlasům a volba červené barvy zvýrazní váš pas a krásu. Dobrý styling také dodá šik a eleganci. V závislosti na svém typu krásy si vyberte malinový, vínový nebo klasický červený odstín. Zajímavou možností je také přidání červených doplňků, jako je šátek, klobouk nebo náušnice

jakou barvu šatů nosit k červeným vlasům

Červené účesy se hodí k:

  • kobaltové šaty,
  • barvená kůže;
  • vínové kalhoty;
  • sukně v délce ke kolenům.

Která barva šatů se hodí k zrzavým vlasům?

Červená barva vlasů se velmi dobře hodí k neutrálním barvám. Styly v béžové, nude nebo hnědé barvě budou s červenou dokonale ladit. Další zajímavou možností by mohlo být použití hořčice. Barvy pro zrzky by se měly zaměřit také na odstíny šedé. Zlaté doplňky a příslušenství dokonale doplní styling v neutrálních barvách. Pro tuto možnost si vezměte béžové šaty nebo mikinu

Barvy, které se hodí k červené barvě, vycházejí také ze zvířecích vzorů. Leopard, tygr, žirafa nebo zebra dokonale zvýrazní charakter postavy. Takové styly lze kombinovat i s neutrálními barvami. Chcete-li vyniknout z davu, zvolte šaty nebo tenký dlouhý poloviční rolák

které barvy se hodí k červené

Kterým barvám na vlasy se vyhnout u zrzavých vlasů?

Které barvy oblečení se hodí k zrzavým vlasům a které ne, je často otázkou typu krásy. Existují však styly, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout. Pastelové odstíny růžové, modré nebo zelené patří mezi odstíny oblečení, které by žádná zrzka neměla nosit. Příkladem takové barvy je máta. Pokud jde o halenky nebo topy, není dobré míchat oblečení a vlasy dohromady. Je proto vhodné vyhnout se jednotlivým kusům oblečení červené barvy

Barvy pro zrzky jsou velmi široké téma. Ženy s touto neobvyklou barvou vlasů mají štěstí, protože existuje spousta stylů, které jim vyhovují. Každý módní nadšenec by měl při výběru stylu brát ohled především na své pohodlí a dobrý pocit.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda