Co dělat pro roztřepené konečky vlasů?

Co dělat pro roztřepené konečky vlasů?

Každá žena ví, že krásné a upravené vlasy jsou základním atributem. Proto se prameny vlasů často upravují horkým vzduchem nebo různými kosmetickými přípravky. Bohužel díky těmto zákrokům vypadají naše vlasy krásně jen na chvíli, ale z dlouhodobého hlediska se na nich jistě objeví první známky oslabení. Nejčastějším problémem jsou roztřepené konečky. Jak se s nimi vypořádat?

Co lze udělat pro to, aby se vlasy netřepily?

Mnoho žen si klade otázku: Co mám dělat, aby se mi vlasy net řepily? Odpovědí je jednoduše pečovat o své vlasy co nejlépe a nejpravidelněji. Je třeba si uvědomit, že vlasy rozhodně nemají rády nadměrné teplo. Horký vzduch nebo destičky žehličky na vlasy či kulmy z nich účinně odebírají vlhkost a vedou k nadměrnému vysušení. Proto je vhodné

  • pravidelně navštěvujte svého kadeřníka
  • použití kosmetiky k ošetření roztřepených konečků
  • při česání netahejte za vlasy
  • pravidelně zastřihujte roztřepené konečky
  • omezit používání žehliček na vlasy a kulmy
  • při fénování vlasů nepoužívejte horký vzduch
co používat na roztřepené konečky

Jak vypadají roztřepené konečky?

Rozštěpené konečky jsou pro dámy jistě rozpoznatelné. Vypadají velmi nevzhledně a mohou vést i ke krepatění vlasů v blízkosti konečků. V extrémních případech mohou roztřepené konečky vypadat trochu jako koště.

jak vypadají roztřepené konečky

Vlasy na koncích se extrémně zacuchají a začnou se zamotávat. Dámy si při bližším pohledu všimnou, že konce jsou spálené a také velmi křehké. To rozhodně není správný stav a kondice našich vlasů a rozhodně to nevypadá dobře.

Jak opravit poškozené konce?

Pokud vás zajímá, jak opravit poškozené konečky, jedním z nejlepších způsobů je svěřit se dobrému kadeřníkovi. Účinným způsobem, jak opravit roztřepené konečky, je jednoduše je odstřihnout a nechat prameny zotavit a dýchat.

jak se zbavit roztřepených konečků

Zajímavé je, že nyní je na trhu mimořádně užitečné příslušenství: kartáč na roztřepené konečky. Díky tomu se mohou dámy i v pohodlí domova účinně zbavit problému roztřepených konečků a pomoci svým pramenům získat zpět jejich původní zdravý vzhled. Zastřihovač roztřepených konečků je mimořádně užitečná pomůcka a hlavně nezatíží ženský rozpočet.

Co používat na roztřepené konečky?

Pokud ženy hledají způsob, jak se zbavit roztřepených konečků bez zastřihování , je pro ně zásadní investovat do správného přípravku na roztřepené konečky. V dnešní době lze na trhu v každé drogerii najít obrovské množství kosmetiky, která je primárně určena k obnově konečků vlasů.

Mezi ženami je samozřejmě nejoblíbenější sérum na poškozené konečky. Ty obsahují účinné látky, zejména kreatin, který je základní stavební jednotkou vlasů. Dámy pak musí pravidelně vtírat kosmetický přípravek do konečků vlasů a trpělivě čekat na výsledky. Ty jsou obvykle viditelné po několika týdnech léčby. Konečky vlasů budou jemnější a začnou vypadat mnohem lépe. A co je nejdůležitější, vlasy se přestanou krepatět a začnou vypadat zdravě a silně.

co dělat pro roztřepené konečky

Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je také olej na poškozené konečky vlasů. Jeho koncentrované složení pomůže obnovit konečky vašich pramenů a navrátit jim zdravý vzhled. Tyto kosmetické přípravky samozřejmě vyžadují pravidelnou aplikaci.

Co na roztřepené konečky?

Pokud dámy hledají způsob, jak se vypořádat s roztřepenými konečky, nezapomeňte na speciální kosmetický kondicionér na roztřepené konečky. Tyto přípravky jsou k dostání v drogerii a vyznačují se mimořádně dobrým složením. Pokud ženy přemýšlejí, co použít na roztřepené konečky, je samozřejmě dobré přidat k kondicionéru i hydratační masku na vlasy. Kondicionér by se měl používat pravidelně po každém šamponu a měl by se nanášet hlavně na konečky vlasů.

jak opravit poškozené konce

Maska na vlasy je mnohem těžší produkt. Jeho použití by se mělo omezit na jeden až dva případy týdně. Maska by měla pomoci doplnit kreatin a přispět tak k obnově konečků vlasů. Nejdůležitější je samozřejmě používat tento typ kosmetiky pravidelně.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása