Make-up pro brunetky s modrýma očima

Make-up pro brunetky s modrýma očima

Modré oči u žen jsou často považovány opačným pohlavím za jedny z nejvíc sexy. Není tedy divu, že mnozí z nás považují tuto barvu očí za skutečnou výhru v loterii. Pokud máme navíc tmavé vlasy, můžeme se považovat za opravdu šťastné. Co by tedy měly brunetky s modrýma očima nosit, aby tento úžasný rys zdůraznily?

Barvy pro brunetky s modrýma očima

Většina vizážistů se shoduje, že brunetky se nemusí omezovat ve výběru barev očních stínů, protože jim bude slušet naprosto cokoli. Modré oči mají bohužel své vlastní požadavky

Jaké oční stíny pro brunetky s modrýma očima? Hned na začátku si můžeme ujasnit, že modré oči jdou ruku v ruce s různými odstíny fialové. Ukazuje se, že při líčení brunetek s modrýma očima můžete bez obav vsadit na barvy, jako jsou:

  • levandule
  • heather
  • fialová
Barvy pro brunetky s modrýma očima

Modré oči jsou navíc zvýrazněny teplými hnědými odstíny, které se dokonale kombinují s béžovou. Modré oči budou vypadat krásně také při zvýraznění grafitovými odstíny nebo tmavě modrou barvou. Nezapomeňte na černou tužku, která pomůže zvýraznit hloubku očí. Svatební líčení pro brunetky s modrýma očima může být klasické kouřové líčení.

Svatební make-up pro brunetky s modrýma očima

Svatební líčení pro brunetky s modrýma očima úzce souvisí s typem krásy, kterou byly dámy obdařeny. Je známo, že v tento výjimečný den chce každý z nás vypadat úžasně. Pokud je tedy naším poznávacím znamením kromě modrých očí také chladná pleť, doporučujeme vyhnout se teplým barvám stínů na očních víčkách.

Svatební make-up pro brunetky s modrýma očima
M

Jaké odstíny očních stínů pro brunetky s modrýma očima v případě chladné pleti? Doporučujeme volit tlumenější barvy, jako jsou béžové a pastelově růžové až po světle fialové odstíny. Ideální jsou tlumené odstíny hnědé, šedé a dokonce i švestkové. U žen s teplou pletí se k modrým očím hodí barvy jako hnědá a šedá:

  • hnědá
  • zlato
  • broskev
  • tělové tóny

Kromě toho mohou zvolit odstíny červené a syté barvy moře.

Denní líčení pro brunetky s modrýma očima

Denní líčení pro brunetky smodrýma očima není příliš náročné. Modré oči lze zpravidla zvýraznit světle hnědou, béžovou a různými odstíny šedé. Denní líčení by mělo být spíše tlumené a zaměřit se na zdůraznění přednosti modré barvy duhovky.

Denní líčení pro brunetky s modrýma očima

Jemné kouřové oči na den se vyplatí. V tomto případě doporučujeme kombinovat béžovou a světlou, až tělově hnědou barvu s rozmazanou oční linkou na horním víčku. Oční stíny pro brunetky s modrýma očima by neměly být příliš třpytivé pro denní líčení a stříbrné částečky se nedoporučují.

Make-up pro brunetky s modrýma očima – večerní verze

Večerní líčení pro brunetky s modrýma očima by se mělo zaměřit na zvýraznění hloubky očí. V barevných kombinacích buďte trochu odvážnější a zvolte tmavé, syté fialové, švestkové nebo dokonce vínové oční stíny. Nezapomeňte lehce zvýraznit střed a koutek oka zlatým stínem s třpytivými skvrnkami.

Pokud jde o večerní líčení brunetek s modrýma očima, neměly by chybět ani oční linky, a to jak na horním víčku, tak na vodní linii. Dobrým nápadem jsou také poměrně husté umělé řasy, které zvýrazní barvu naší duhovky.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása