Jaká rtěnka se nejlépe hodí ke zrzavým vlasům?

Jaká rtěnka se nejlépe hodí ke zrzavým vlasům?

Dnešní trh je plný barevné kosmetiky, takže výběr dokonalého produktu není vždy tak samozřejmý, jak se zdá. Při líčení je velmi důležité zvolit správné barvy, protože ne každý odstín ženě sluší. Klíčovým faktorem při rozhodování o tom, v jaké barvě se člověk bude cítit dobře, je barva vlasů a odstín pleti. V reklamách se často objevují ideální odstíny rtěnek pro blondýnky a brunety, ale co zrzavé ženy? Jaká je ideální rtěnka pro dámy s ohnivými vlasy?

Která rtěnka pro zrzavé vlasy bude nejlepší?

Mnoho žen hledá svůj dokonalý odstín, protože líčení rtů může hrát nejdůležitější roli. Pokud si žena špatně zvolí odstín rtěnky nebo rtěnky, může to zkazit celý efekt plánovaného líčení. Nošení rtěnky na rtech je spojeno s několika obtížemi, protože člověk musí dávat pozor na to, jak jí a pije

jaká barva rtů pro zrzavé vlasy

Často musíte být velmi opatrní při konzumaci nejrůznějších produktů, aby se rtěnka nesmyla. Ženám se zrzavými vlasy a více lze doporučit voděodolné rtěnky, které se nesmyjí tak rychle jako klasická rtěnka na rty. Když se však ženy ptají, jaká rtěnka se nejlépe hodí ke zrzavým vlasům, mají mnohem častěji na mysli barvu než typ.

Jaká barva rtů by byla ideální pro zrzavé vlasy?

Při výběru barvy rtěnky pro zrzavé vlasy je také důležité myslet na příležitost, pro kterou bude použita. Pro speciální události je nejlepší zvolit výraznější odstíny, které upoutají pozornost. Pro setkání s přáteli nebo partnerem jsou určitě lepší světlé odstíny, protože nebudou vypadat nepříznivě, když se setřou.

jaká barva rtěnky pro zrzavé vlasy

Lidé se zrzavými vlasy by se rozhodně měli vyhnout zemitým odstínům, které je spíše zahlcují. Vhodnou volbou jsou jasné barvy, které jsou spojeny s energií a charakterním temperamentem.

Jaká barva rtěnky se hodí k zrzavým vlasům – hnědá nebo růžová?

Jak již bylo zmíněno, rtěnky pro zrzky jsou obvykle v zářivých odstínech, takže je lepší nevybírat příliš neobvyklé barvy. Nejlepší barvy rtěnek pro zrzky jsou:

  • červená – nejenže zvýrazní barvu zrzavých vlasů, ale také nebude nutné nosit výrazné líčení očí. Krvavě červená je klasika, a proto by ji měla mít v kosmetické taštičce každá zrzka. Je však třeba poznamenat, že červená barva dokáže zvýraznit všechny nedokonalosti na obličeji. Pokud jsou odstíny více vínové, zvýrazňují žlutou barvu zubů. Tento odstín je rozhodně vhodnější zvolit na větší výlety, kde je make-up obličeje zpravidla silnější a zakrývá případné nedokonalosti,
  • růžová – všechny odstíny růžové se skvěle hodí k zrzavým vlasům. K zrzavým vlasům se hodí špinavě růžová, ale i světlejší barva rtů. Určitě se skvěle hodí pro každodenní líčení. Díky výběru odstínů, jako je fuchsiová, však může mnoho rusovlásek zapůsobit na zvláštních událostech.
  • k této barvě vlasů se skvěle hodí také nude – hnědé odstíny. Při výběru hnědé rtěnky si však musíte dát pozor, abyste nezvolili příliš světlou, protože by mohla vypadat nepříznivě v kombinaci se zrzavými vlasy. Ideální volbou jsou hnědé rtěnky, které spadají do růžových tónů.
jaká barva rtěnky se hodí k červeným vlasům

Jaká barva rtěnky se hodí ke zrzavým vlasům – výběr je maximálně osobní

Můžete se řídit články, které doporučují, jaká barva rtěnky se k zrzavým vlasům hodí, ale je důležité si uvědomit, že výběr je otázkou preferencí. Pokud se člověk necítí dobře ve výše uvedených barvách, je nejlepší zvolit odstín, který se mu líbí. Pokud se zrzka cítí nejlépe v růžové, neznamená to, že se musí navždy vzdát zemitějších odstínů. Výběr barvy rtěnky zcela závisí na individuálních očekáváních a preferencích ženy.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása