Jak si nalakovat nehty na Velikonoce?

Jak si nalakovat nehty na Velikonoce?

Estetika a smysl pro vkus jsou základem dobrého vzhledu. Je dobré vypadat dobře po celý rok, ale jsou dny, kdy chcete vypadat ještě lépe. To platí i pro nehty, které jsou jedním z nejdůležitějších ženských atributů. Velikonoce jsou ideální příležitostí ukázat je v tom nejlepším světle.

Jaké nehty jsou na Velikonoce trendy?

Jaké nehty jsou vhodné na Velikonoce? V první řadě zdravé a upravené. Je dobré se po zimě podívat na jejich stav, protože chlad a vítr pokožce i celému tělu rozhodně nesvědčí. Oslabeným, problematickým nehtům nepomůže žádný nehtový design! Než začnete plánovat vzhled svých nehtů na velikonoční svátky, měli byste je předem řádně posílit. Zbarvené, štěpící se nebo praskající nehty mohou být důvodem k obavám. Co se s tím dá dělat?

  • Především stravou založenou na zelenině. Živiny, které obsahují, mají na nehty blahodárný vliv, a nejen to! Vysoký obsah železa nehty zpevňuje a v popředí je zde zelená zelenina – hrášek, brokolice a špenát. Důležité jsou také bílkoviny, křemík, hořčík, zinek a také vitamin B2 a vitamin C.
  • Chcete-li mít na Velikonoce krásné nehty, je dobré používat také posilující léky a doplňky stravy dostupné v lékárnách. Léčba problému “zevnitř” je vždy nejlepším řešením.
  • K posílení nehtů se hodí také kondicionéry dostupné v drogeriích ve formě laků, tření, ampulí a krémů.
  • Mezi domácí prostředky na záchranu nehtů patří jejich namáčení do mírně zahřátého olivového oleje, octa zředěného vodou nebo… piva.
jaké hřebíky na Velikonoce

Zkontrolujte, zda: Jak se oblékat na Velikonoce?

Jakou barvu nehtů na Velikonoce?

Jaro je spojováno s radostí, novou energií a zářivými barvami. Barvy na nehty na Velikonoce představují celou škálu barev a variací. K jaru patří všechny odstíny zelené, stejně jako tóny červené a žluté, od sluneční po medovou. Módní jsou také pastelové barvy. Pastelové nehty na Velikonoce jsou dobrým nápadem a snadným způsobem, jak sladit barvu se svým vzhledem. Růžová, od pudrové po malinovou, jsou kromě tyrkysové, modré, tmavě modré a fialové žádoucími barvami pro Velikonoce.

jakou barvu nehtů na velikonoce

Jaké nehty zvolit na Velikonoce? Všechny styly a barvy jsou povoleny! Vzhledem nehtů můžete zdůraznit svou osobnost, vyjádřit své emoce a otevřít se novým zážitkům. Můžete se také rozhodnout pro tlumenější barvy, ale v tomto období je nejlepší jít za hranice bezpečné béžové a hnědé. Trochu variace přinese jeden nehet v kontrastní barvě nebo s nálepkou. Velikonoční nálepky na nehty jsou velmi módním svátečním trendem!

Doporučené vzory nehtů a samolepky na Velikonoce

Vzory nehtů na Velikonoce závisí na osobních preferencích. Jasnými motivy jsou kuřátka, zajíčci, vajíčka a košíčky. Můžete jimi ozdobit všechny nehty, stejně jako jeden na každé ruce. Tento styl hravě vystihuje kouzlo svátečního období. Nebo se můžete rozhodnout pro univerzálnější zdobení. K trendy nehtům na Velikonoce patří také květiny, motýli a podstavce. Takové vzory a nálepky na nehty se hodí k jakémukoli stylu a barvě.

návrhy nehtů na Velikonoce

Dobrým nápadem budou také akcenty třpytek nebo kontrastní barvy na každém druhém nehtu na každé ruce. Nehty na Velikonoce by vám měly zlepšit náladu a dodat sebevědomí. Můžete použít hotové nálepky a vzory nebo si sami vyrobit šablony. Hitem jsou vzory, které se obvykle dělají na velikonočních vajíčkách. Samolepky v tomto případě mohou být například tenké třpytivé linky v libovolném tvaru. Takové jemné nehty na Velikonoce nenápadně podtrhnou jedinečnost svátku.

Podívejte se: Jak přirozeně obarvit vajíčka?

Nehty na Velikonoce – hybridní nebo gelové?

Gelové a hybridní jsou nejoblíbenější formy úpravy nehtů. Hybridní nehty na Velikonoce jsou častou volbou. Volí je ženy, které chtějí prodloužit a jemně posílit nehtovou ploténku. Gel obvykle používají dámy se slabšími nehty díky jeho zpevňujícím vlastnostem. Hybridní i gelové nehty na Velikonoce vypadají esteticky a elegantně. Navíc jsou dlouhotrvající a vypadají přirozeně.

hybridní nehty na velikonoční svátky

Volba mezi gelem a hybridem závisí na osobních preferencích. Je třeba vzít v úvahu čas, který je potřeba k provedení obou stylů, a také způsob “opravy” a odstranění. Je dobré zvážit, které nehty na Velikonoce budou dobře fungovat v kuchyni nebo na cestách. Je v konkrétním případě důležitější jejich délka, nebo dodatečné zpevnění? Důležité je také zvážit, kolik času lze stylingu věnovat a jak dlouho by měl efekt vydržet.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Velikonoce


Jak udekorować stół na Wielkanoc

Jak vyzdobit velikonoční stůl? Krásné inspirace

12 května 2023 | Autor: Adéla Svobodova
Stůl je místem, kde se scházejí blízcí, aby si společně vychutnali velikonoční jídlo. Stůl je vhodné vyzdobit podle této příležitosti, což ještě více podtrhne kouzlo svátků. Jak módně a esteticky...
Přečtěte si více
Jak udekorować okno na Wielkanoc

Jak vyzdobit okno na Velikonoce? Zajímavé nápady

13 května 2023 | Autor: Adéla Svobodova
Zdobení domu na svátky je oblíbeným a přátelským zvykem. Často se zdobí stoly, police, stěny, ale i dveře a okna. Jak se zdobí okna? Můžete na to jít okázale, ale...
Přečtěte si více
Jak się ubrać na Święta Wielkanocne

Jak se oblékat na Velikonoce? Elegantní styly

10 května 2023 | Autor: Adéla Svobodova
Velikonoce mohou vyvolávat rozporuplné emoce. Na jedné straně jejich povaha vybízí k vážnosti a zamyšlení, na straně druhé jarní aura dodává energii a zlepšuje náladu. Dají se tyto dvě věci...
Přečtěte si více