15 stupňů – jak se obléknout, aby vám nebyla příliš velká zima nebo příliš velké teplo?

15 stupňů – jak se obléknout, aby vám nebyla příliš velká zima nebo příliš velké teplo?

15 stupňů Celsia je aura typická pro pozdní jaro, ale také pro časný podzim. Je příliš chladno na to, abyste se vyhřívali na slunci, a příliš teplo na to, abyste seděli u krbu. Jak se tedy v tomto počasí oblékat?

Oblékání do 15 stupňů – nejdůležitější pravidla

Když zima konečně povolí a teploměr ukazuje 15 stupňů – jak se obléknout? Můžete vyměnit péřovou bundu za kabát s krátkým rukávem? Určitě ne. Jaro je ročním obdobím, kdy teploty výrazně kolísají, což napomáhá nachlazení. Jak se obléknout do 15 stupňů? Především rozumně a s ohledem na několik pravidel.

  • Jarní počasí je proměnlivé a vždy byste měli pamatovat na zahalení.
  • Je dobré vzdát se zimní bundy a tlustého svetru ve prospěch lehčí bundy, mikiny nebo svetru.
  • Stále je dobré oblékat se “cibulově” a vybírat si takové oblečení, které lze snadno svléknout.
  • Silné punčocháče lze nahradit tenkými, zejména k jarním šatům.
  • Když přemýšlíte, jestli je 15 stupňů zima, je lepší na tu zimu “fouknout”. Místo krátkých šortek můžete nosit síťované kalhoty nebo legíny.
  • Jarní styling by měl odrážet veselou náladu! Jaro je o hraní si s módou, kombinování stylů a barev!
oblečení pro 15 stupňů

Povinné kusy oblečení pro 15 stupňů

Povinné kousky? Móda je o kreativitě a svobodě sebevyjádření, takže neexistují žádné povinnosti, pouze výsady! Samozřejmě je dobré být v předstihu pro případ, že by se počasí změnilo, ale jaro nabízí téměř neomezené možnosti stylingu. Oblékání do patnáctistupňového počasí je směsicí stylů a barev. Vše záleží na situaci a příležitosti.

15 stupňů co na sebe

Fungovat bude ležérní městský styl, včetně lněné halenky v cihlově nebo lahvově zelené barvě, s širokými tenkými džínami. Modrá nebo žlutá košile s potiskem či výšivkou se skvěle hodí k úzké midi sukni. Přidejte ažurové boty nebo espadrilky. Co si vzít na sebe při 15 stupních pro elegantnější vzhled? Košile může být nahrazena halenkou s žabotem, ramoneskou pískové barvy, která se bude skvěle doplňovat s tmavě modrým sáčkem letterman a tmavě modrým baretem.

Jak se obléknout na kolo v 15 stupních?

Jarní počasí přeje venkovním aktivitám. Jednou z nejoblíbenějších je jízda na kole. Jak se obléknout na kolo při 15 stupních? Při jízdě na kole je důležité pohodlí a bezpečnost, proto oblečení nesmí omezovat v pohybu. Je dobré zvolit lehký a vzdušný materiál, který se přizpůsobí přímo tělu. Ideální dvojicí je sportovní tričko a mikina s kapucí. K tomu lze sladit legíny nebo tepláky s leopardím potiskem.

jak se obléci na cyklistiku do 15 stupňů

Když teplota dosahuje 15 stupňů, jak se obléknout, abyste byli módní a pohodlní? Dobrým nápadem jsou široké kalhoty s žebrováním pod koleny. Budou vypadat skvěle společně s klokaní bundou nebo větrovkou. Při jízdě na kole bude praktickým úložným prostorem pro drobnosti kabelka upevněná v pase nebo batoh.

Jak se obléknout na běhání, když je 15 stupňů

Jak se obléknout na běhání při 15 stupních? Oblečení na běhání, stejně jako na kolo, by mělo být přizpůsobeno dané aktivitě. Měkké, na tělo příjemné a “prodyšné” materiály jsou nutností. Navzdory definitivnímu oteplení ještě není čas na vzdušné trikoty a trička bez ramínek.

jak se obléknout na běhání při 15 stupních

Jak se obléknout, když je 15 stupňů a vy se chystáte běhat? Je dobré mít například několik tenčích vrstev, které můžete libovolně obměňovat. Místo dvou mikin je lepší vzít si dvě trička a rozepnutou lehčí mikinu. Legíny mohou být dlouhé nebo o něco kratší a dobře se hodí i ke kraťasům v kontrastní barvě. Ano, oblečení do 15 stupňů na běhání by mělo být také módní!

je 15 stupňů teplo nebo zima?

Na tuto otázku si každý může najít svou vlastní odpověď. Podle Einsteina “zima neexistuje”, někdo jiný dodal… “existuje pouze špatně padnoucí oblečení”. Bez ohledu na to, zda je 15 stupňů teplo nebo zima, je důležité vybírat šatník s rozumem. Je také důležité mít na paměti, že hodnota uvedená na teploměru se může lišit od skutečného stavu. Citlivost na teplotu závisí také na mnoha faktorech.

zda je 15 stupňů teplo

Při plánování toho, co si obléci na 15 stupňů, mějte vždy na paměti své zdraví. Nemůžete dopustit, aby vaše tělo prochladlo, stejně jako přehřátí, které je stejně nebezpečné. Pokud jde o styl – rozhodně můžete popustit uzdu své fantazii. Jaro uvolňuje novou energii, zlepšuje náladu a je zábavné ji vyjádřit barvami a vzory. patnáct stupňů je optimistických. Pokud se chystáte stylizovat na 15 stupňů, co byste si měli obléct, abyste tento optimismus vyjádřili? Vsaďte na odvážné kombinace a zářivé barvy. Na jaře se hodí všechno!

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda