Jak se obléknout na první rande?

Jak se obléknout na první rande?

To, jak se obléknout na první rande, vám často nedá spát. A kdo by chtěl jít na první schůzku s novým známým, aniž by se pořádně vyspal? Kromě toho chce každý udělat dobrý první dojem. Každopádně výběr oblečení na první rande nemusí být tak složitý. Existuje několik možností, které poskytne téměř každý ženský šatník. Zde je několik nápadů, jak situaci jednoduše zvládnout.

Jak se obléknout na první rande s přítelem?

V situaci, kdy přítel, který vás zve, neprozradil místo, kde se bude konat první schůzka, musíte situaci řešit na ….. chytrý. Nejprve je třeba se jednoduše zeptat. Je možné, že místo setkání není žádným tajemstvím. Jak se ale obléknout na první rande v situaci, kdy má být překvapením? A na tuto otázku bude několik rad:

  • Pohodlné, abyste se v nich cítili dobře, pokud se chystáte dělat něco aktivního, např. sportovat,
  • Nejlepší je vybírat oblečení, které už známe, aby nás nepřekvapil například škrábavý svetr,
  • Boty, které jste měli na nohou alespoň několik kilometrů, abyste z nich neměli otlaky, až půjdete na první rande na dlouhou procházku.
jak se obléknout na první rande s mužem

Velmi dobrou volbou jsou šaty nebo halenka s krátkým rukávem v kombinaci se svetrem nebo sakem. Pak si můžete být jisti, že vás teplota během prvního rande nepřekvapí. Když se oteplí, můžete si svetr pověsit na židli a nemusíte se obávat mokrých skvrn od potu.

Co si vzít na první rande do kina?

Kino je místo, kam se chodívalo stejně oblečeným do divadla. Dnes už kino není důvodem k nošení večerních šatů. Šaty na první rande do kina však nikdy nejsou špatný nápad. Jen se ujistěte, že není ve formálním stylu. Většinu času strávíte v tmavém kinosále, takže se pro tento typ setkání vyplatí vsadit na pohodlí. Skvěle se k nim hodí pohodlné džíny v kombinaci s elegantním svetrem.

Co si mám vzít na první rande do restaurace?

Pokud jde o restaurace, klasikou je elegantní, tlumené oblečení. I zde jsou šaty často tou nejlepší volbou. Pokud se má první rande konat v elegantní restauraci, je vhodné zvolit dlouhé šaty v tlumených barvách v kombinaci se sakem. Dobře poslouží také koktejlové šaty spolu s elegantní kabelkou. Do méně formálních restaurací doporučujeme šaty v délce ke kolenům nebo 3/4 délky a k těmto stylům se skvěle hodí nejrůznější doplňky s jemnými krystaly.

co si vzít na první rande

Co si vzít na první rande venku?

Několik nápadů na romantické setkání v přírodě představuje procházka nebo piknik. Vždy je dobré zkontrolovat předpověď počasí, abyste se mohli na schůzku předem připravit. Vyhrabat ze skříně oblíbené teplé oblečení těsně před odchodem ven není dobrý nápad. Pokud je počasí typicky letní, neměl by být se stylizací na první rande velký problém. Pokud je teplé počasí a procházka bude pravděpodobně trvat déle než hodinu, nevyplatí se oblékat se do něčeho, co není prodyšné. Je důležité, aby látka dýchala s naším tělem. Nakonec nikdo nechce být při prvním setkání zpocený.

co si vzít na první rande

Na druhou stranu, pokud existuje možnost pikniku, stojí za to zvážit oblečení v jiné než bílé barvě. Pikniky zahrnují sezení na trávě a jídlo. A komu se nestalo, že mu na oblíbenou bílou halenku spadlo sousto jídla? V obou případech se standardně hodí pohodlné, méně formální šaty a tenký svetr. Ten lze v případě potřeby sbalit i do kabelky.

Jak se obléknout na první rande do kavárny?

Nejoblíbenějším místem pro první rande jsou kavárny. Místa, kde se podává káva a zákusek, budou vždy v módě, protože nejsou tak formální jako restaurace a nezastraší je špatné počasí. Jsou také skvělým místem, pokud chcete předvést svůj vlastní styl. Koneckonců, když jdete na první rande se svým přítelem, doufáte, že takových setkání bude víc. Ležérnost a ženskost jsou vždy v módě.

jak se obléknout na první rande do kavárny

Pro kavárnu se hodí všechny méně formální styly. Na tento typ setkání si můžete vzít džíny v kombinaci s elegantní halenkou a jemným svetrem. Na formálnější schůzku zvolte klasickou tužkovou sukni v kombinaci s bílou košilí. Vzhled doplňte elegantními doplňky, jako jsou hodinky, náramek, náhrdelník a náušnice.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda