Jak se obléknout na rodinný Štědrý večer?

Jak se obléknout na rodinný Štědrý večer?

Když se blíží prosinec a okolím se rozléhají první akordy vánočních melodií, je to neklamné znamení, že se blíží nejkrásnější období rodinných setkání – štědrovečerní večeře. Po celá desetiletí bylo oblečení na takových setkáních vždy formální a oficiální. V poslední době se pravidla oblékání změnila a získala neformálnější podobu. To nic nemění na tom, že dress code na Štědrý den je stále oblíbenou volbou pro Štědrý den.

Co si vzít na sebe na Štědrý den?

Mnoho žen si klade otázku, jak se na Štědrý den obléknout, aby se pro tuto příležitost vhodně prezentovaly. Co si vzít na Štědrý večer na sebe, abyste nejen zapůsobili na účastníky večeře, ale zároveň se cítili pohodlně a komfortně? Výzvu splnili návrháři, kteří jako každý rok připravili kolekci, která musí obsahovat elegantní šaty na Štědrý den. Pro tento výjimečný večer se hodí především šaty v délce midi nebo maxi, které jsou považovány za mimořádně elegantní.

co si vzít na Štědrý den na sebe

Šaty jsou velmi ženskou a bezpečnou volbou pro tak důležité rodinné setkání. Skvěle zapadnou do atmosféry a prostředí tohoto výjimečného období a především podtrhnou ženskost a půvab dam všech věkových kategorií. Šaty na Štědrý den jsou rozhodně univerzální volbou a bezpečnou stylizací pro Štědrý den.V současné době jsou velmi oblíbené asymetrické střihy midi šatů a svetrové šaty, které dokonale zdůrazňují postavu.

Jakou barvu šatů na Štědrý den?

Při výběru barvy šatů je velmi důležitý typ krásy a střih, který vyhovuje ženské postavě. V souladu s tradičními trendy se přikláníme ke klasice a eleganci, kam se červené šaty na Štědrý den dokonale hodí . Tato barva se velmi dobře hodí ke zlatým třpytivým šperkům a lesklým doplňkům, jako je pásek nebo boty. Velmi častou volbou jsou také univerzální černé šaty na Štědrý den – takzvané “malé černé”, které lze nosit i na jiné oslavy. Mezi módní barvy Vánoc patří také bordó, lahvově zelená nebo odstíny šedé.

co si vzít na sebe na Štědrý den

Ženy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin nebo hrušky mohou tyto barvy využít v různých střizích a vybrat si vzhled, který se hodí pro ně i pro danou příležitost. Šaty přiléhavého střihu budou skvělou volbou pro dámy, které se nebojí zdůraznit svou postavu, zatímco šaty volnějšího střihu jsou volbou pro dámy, které si cení pohodlí a neomezeného pohybu.

Jak se obléknout na Štědrý den doma?

Štědrovečerní večeře doma vás nezbavuje povinnosti svátečně se obléknout a vzít si vhodně zvolené barvy. Štědrý den je doma zpravidla spojen s rodinným setkáním a zde si musíme položit otázku: jak se obléci na rodinný Štědrý večer? Tužková sukně v kombinaci s krajkovou halenkou nebo černé cigaretové kalhoty v kombinaci s bílou halenkou mohou být tím pravým oblečením. Všechny tyto styly lze doplnit třpytivými šperky, které se hodí k danému období a nepůsobí přehnaným dojmem. Vždyť v tomto období se všechno leskne a třpytí.

jak se obléknout na rodinný večer

Pro ženy, které si nepotrpí na šaty, je samozřejmě dobrou volbou klasický oblek v tlumených barvách a dokonale přizpůsobený postavě. Pokud jde o dilema, jaká košile se hodí ke kalhotám a saku, odpověď je jediná: jakákoli košile. Výběr barvy a střihu košile je omezen pouze naší fantazií, protože zde můžeme použít jakoukoli barvu, volán, mašli nebo límeček. Pro ty, kteří se nerozhodují, co si na Štědrý den obléknout, může být odpovědí lahvově zelený overal se stříbrnými doplňky a botami na vysokém podpatku.

Jak se na Štědrý den obléknout módně?

Móda je pomíjivý trend, každou sezónu se objevuje něco nového, ale oblečení na Štědrý večer doma by mělo zdůrazňovat úctu k rodině a jedinečnost této příležitosti. Klasika jde vždy ruku v ruce s módou, proto volte osvědčené střihy a barvy. V dnešních trendech můžete kombinovat jedno s druhým, tedy klasiku s módními doplňky, jako jsou kabelky, a vytvořit tak módní vzhled, který podtrhuje originalitu a sofistikovanost.

co si vzít na Štědrý den na sebe

Při plánování oblečení na rodinný vánoční večírekje třeba dodržet jedno důležité pravidlo. Pokud se rozhodnete pro rozšířenou sukni, měl by být vršek vypasovaný. Pokud zvolíte objemnou halenku nebo svetr, je ideální spodní díl sukně tužky libovolné délky. I v případě barev by měla být zachována určitá harmonie – pokud je horní část světlá, spodní část by měla být tmavá. Tento klasický vzhled je ideální pro štědrovečerní večeři doma.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda