Které obroučky sluší brunetkám?

Které obroučky sluší brunetkám?

V dnešní době je na trhu tolik různých obrub, že se zdá být téměř nemožné se rozhodnout, proto se vyplatí vybrat si ještě před návštěvou optika. Tvar obruby můžete zvolit s ohledem na tvar svého obličeje a při výběru barvy obruby můžete zohlednit barvu vlasů a odstín pleti.

Při výběru obrouček není důležitý jen tvar a velikost. Důležitá je také volba barvy. Dívky s hnědou barvou vlasů mají skutečné štěstí – je pro ně snazší vybrat si správné obroučky. Zde je několik jednoduchých tipů, které vám pomohou při výběru brýlí na dlouhá léta dopředu.

Jaké barevné rámečky pro brunetky?

Brunetky se častěji než ostatní pyšní kontrastním vzhledem, který však vyžaduje zvláštní pozornost při výběru doplňků. Tmavovlasé dívky jsou také atraktivnější s tmavými rámečky. Na rozdíl od většiny ostatních si můžete dovolit šokovat i nápadnými modely, například těmi s tlustými černými obroučkami a lesklým povrchem.

které rámy pro brunetky

Nezapomeňte však, že byste se měli řídit nejen barvou vlasů, ale také odstínem pleti. Čím světlejší je barva vaší pleti, tím světlejší by měla být i barva obrouček, protože v tomto případě je vzhled kontrastnější. Stojí za to věnovat zvláštní pozornost tomu, které barvy brunetám sluší.

Červená barva rámu pro brunetky

Jedná se o výraznou barvu rámu, která nepochybně přitáhne pozornost. Červená barva vyjadřuje vitalitu, dynamiku, radost a vášeň. Obroučky jsou velmi nápadné, takže červené brýle jsou vhodné zejména pro ty, kteří chtějí vyniknout a rádi se oblékají módně. Aby byl barevný kontrast pro nositele brýlí intenzivní, je třeba věnovat pozornost také tloušťce obrouček.

brýle pro brunetky

Ani v červené barvě nevyniknou brýle s tenkým rámečkem tolik jako brýle se silným rámečkem. V tomto případě může být rámeček již trochu silnější, aby poskytl silný kontrast k hnědým vlasům. Pokud jsou pro vás důležité brýle, které kombinují tyto vlastnosti, měli byste vyzkoušet červené brýle.

Modré brýle pro brunetky

Modré brýle navozují pocit uvolnění, odpočinku a harmonie. Mnoho lidí si tuto barvu spojuje s laskavostí a vnitřním klidem. S modrými brýlemi člověk mimo jiné vyzařuje klid a kompetentnost. Vypadají mnohem jemněji a nenápadněji než černé, a přesto jsou stále módní.

Béžové rámečky pro brunetky

Zastánci kontrastního vzhledu často volí neutrální nebo dokonce vybledlé obroučky – ztrácejí na působivosti a na obličeji vypadají cize. Béžové brýle nejsou v rozporu s hnědými vlasy, ale působí jako kontrast. Na druhou stranu je třeba se vyhnout bílým obroučkám, které se k brunetám nemusí nutně hodit.

jakou barvu obrouček pro brunety

Perfektní brýle pro brunetu

Brýle se mohou stát nádherným módním doplňkem, nebo mohou vypadat poněkud křiklavě a nevhodně, pokud je obroučka nevhodné barvy. Celkový dojem je samozřejmě vždy individuální. Přesto lze dobře určit, které brýle brunetkám sluší.

Vzhled s brýlemi je obzvláště harmonický, když je odstín obrouček ze stejné barevné rodiny jako barva vlasů. Odvážnější ženy si mohou vybrat i doplňkové barvy brýlí a vytvořit tak vzrušující kontrasty. Výše doporučené barvy rámečků dokonale zvýrazní barvu vlasů brunetek a okouzlí i ty nejnáročnější.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Krása