Jak se obléknout na domácí večírek? Styly pro domácí párty

Jak se obléknout na domácí večírek? Styly pro domácí párty

Nejoblíbenějšími akcemi jsou maturitní večírky. Návštěva klubu vyžaduje určité přípravy, například zajištění dopravy nebo rezervaci míst. Večírek s přáteli doma se organizuje mnohem snadněji. Párty s přáteli je také bezpečnější než pobyt na místě plném cizích lidí. Zejména s ohledem na procenta opilosti. Domácí večírky jsou však navždy spojeny s jednou otázkou.Jak se obléci na domácí večírek? Styling na domácí párty je klíčovou otázkou všech příprav. Co byste si tedy měli obléct?

Co si vzít na domácí večírek u přátel?

Často chceme, aby naše oblečení na domácí večírek bylo co nejdokonalejší. Domácí večírek nás však osvobozuje od určitých pravidel pro oblékání. S chozením ven jsou obvykle spojeny košile a šaty. Když se chystáte na domácí večírek, můžete na tyto stereotypy zapomenout. Oblečení na domácí večírek by mělo být především pohodlné. Setkání s přáteli často trvají dlouho. Musíte se tedy připravit na mnohahodinovou nepřítomnost doma.

jak se obléknout na domácí večírek

Jak se obléknout na domácí večírek?

Dívky obvykle volí ke svému oblečení pohodlné džíny. Nejlépe se k nim hodí top a sako. Halenky bez ramínek jsou ideální do horkých místností. Vrchní části jsou ideální na balkon nebo otevřené okno. K doplnění outfitu si vezměte pohodlnou a snadno sundavací obuv. Je však lepší, když nejsou vysoké. Boty na podpatku mohou poškodit podlahu. Kromě toho mohou časem způsobit, že vaše nohy nebudou reagovat. Také muži řeší dilema, co si vzít na domácí večírek. V jejich případě je řešení triviální. Stačí módní kalhoty a polokošile.

co si vzít na domácí večírek

Jak se obléknout na silvestrovský večírek?

Silvestr a Vánoce jsou pro mnohé jediné dny, kdy se rozhodnou obléknout trochu elegantněji. Vítání nadcházejícího roku je výjimečný čas. Proto se vyplatí hledat kreativnější řešení. V tomto případě jsou šaty na domácí večírek skvělou volbou. Střih závisí na vašem osobním vkusu. Vyplatí se však dodržovat určitá pravidla. Silvestrovský outfit by měl být barevný a poměrně lesklý. Tento den není spojen se smutkem a beznadějí. Černá barva by proto měla zůstat v šatníku. Styly pro silvestrovský večírek, stejně jako pro jakýkoli jiný večírek, by měly být také pohodlné.

jak se obléknout na silvestrovskou domácí party

Dobře se hodí rozšířené šaty se středně dlouhými rukávy. Ženy se také často ptají, jaký účes je vhodný na domácí večírek. Na večírku, který se koná během roku, tomu nikdo nevěnuje velkou pozornost. Koneckonců, volné vlasy lze během večírku svázat. Silvestr je však obvykle zvěčněn na milionu fotografií. Každý chce vypadat dokonale. Nejlepší je jednoduchý účes, který lze v případě potřeby snadno upravit. Klasický drdol zůstává již léta nejoblíbenějším účesem.

Oblečení na domácí večírek – detaily, na které se snadno zapomíná

Jak se obléknout na domácí večírek, jsme již vysvětlili výše. Ďábel se však skrývá v detailech. Oblečení na domácí večírek je nejdůležitější součástí přípravy. Je však třeba mít na paměti výběr šperků. Pokud je oblečení poměrně honosné a zdobené, postačí jako doplněk jednoduchý tenký řetízek. Méně propracované oblečení vám umožní více se odvázat při výběru šperků. Důležitý je také make-up na domácí večírek. Měl by doplňovat a zároveň zdůrazňovat styling domácího večírku. Důležité je také zajistit, aby vydržel. K tomuto účelu lze použít speciální přípravky, které prodlouží životnost make-upu.

jak se obléknout na domácí večírek

Co si vzít na sebe na domácí večírek v zimě?

Prvek, který způsobuje nejvíce problémů a který je při přípravě často přehlížen, je však svrchní oděv. V létě to není velký problém. V zimě však může bunda nebo kabát zkazit celý dojem. Oblečení na domácí večírek by mělo zcela splynout s okolím. Pokud však večírek zůstane na jednom místě, můžete se na kousavé prvky dívat s lehkým přimhouřením oka.

co si vzít na domácí večírek

Nevzdávejte se však další vrstvy oblečení úplně. Po příchodu na místo konání akce skončí bunda na věšáku a už nebude poutat pozornost ostatních. Pokud se jí vzdáte, můžete riskovat nachlazení. To je příliš vysoká cena, než abychom ji riskovali. Proto je lepší se plahočit po cestě a nevěnovat tomuto detailu pozornost. Když plánujete později někam vyrazit, vyberte si oblečení na domácí večírek tak, aby ladilo se vším ostatním.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda