Jak uvázat a nosit šátek k saku?

Jak uvázat a nosit šátek k saku?

Na podzim a v zimě každý z nás sáhne po dalších částech šatníku, jako je šála, čepice nebo rukavice. Abyste vytvořili nádherný a promyšlený vzhled, je třeba pečlivě zvážit každý kus. Pro mnoho lidí může být problematické správně uvázat šátek tak, aby vypadal dobře a ladil s konkrétním sakem. Stojí za to přečíst si zajímavé tipy, jak na to. Je velmi jednoduché vytvořit skutečně velkolepé efekty.

Jak nosit šátek k bundě?

Způsoby nošení a vázání šátku závisí na mnoha faktorech, především na střihu saka. Pokud není svrchní oděv příliš objemný a spadlý, je vhodné zvolit uspořádání šátku tak, aby připomínal vestu s páskem. K tomu je vhodné zvolit širokou šálu a rozprostřít ji přes hrudník tak, aby připomínala kabát. Aby vypadal lépe, je vhodné ho také svázat páskem v úrovni pasu.

Jak nosit šátek k bundě s kapucí

Je to efektní způsob, jak ukázat svou postavu přesýpacích hodin i pod vrstvami silného oblečení. Tento styling se jistě bude hodit k šatům a elegantnějšímu oblečení, například do práce. Pro efektivní styling je důležitá také barva a vzor šátku. Ve vaší sbírce se vyplatí mít jak jednobarevné, tak vzorované šátky.

Jak nosit šátek přes bundu?

Dalším velmi oblíbeným a stejně elegantním způsobem vázání šátku je tzv. pařížský uzel. Tento uzel je velmi čistý a jednoduchý, takže se skvěle hodí pro všechny formální situace, jako je návštěva divadla nebo obchodní večeře.

Šála na sportovní bundu

Tohoto efektu dosáhnete tak, že šátek jednoduše přeložíte na polovinu a obtočíte kolem krku tak, aby byl konec se smyčkou o něco kratší. Delší část šály provlékněte smyčkou a uzel jemně utáhněte na krku. Šála dobře drží a vypadá elegantně.

Jak nosit šátek k bundě s kapucí?

Uvázat šátek na silnější bundu skapucí může být docela problematické. Pro atraktivní a pohodlný vzhled je dobré s šátkem zacházet jako s kapesníkem. Jednoduše si přehoďte šátek přes krk tak, aby jedna část byla kratší, a delší část si omotejte kolem krku. Zbylý konec šály rozprostřete nahoru tak, aby byl rozprostřen po celé šířce. Konec šály pak zastrčte do části šály, která se obtáčí kolem krku.

Tímto způsobem uvázání bude šála vypadat jako velká šála omotaná kolem krku. Určitě vás dobře zahřeje a navíc zajímavě zpestří váš styling. Tloušťka a velikost šály by měla být přizpůsobena počasí a stavbě bundy.

Jak uvázat šátek na bundu s kapucí

Módní způsoby vázání šátku

Při zvažování, jak nosit šátek, je také dobré zvolit umělečtější a volnější vázání ve stylu boho. K tomu je dobré použít široký šátek. Jednoduše ji rozprostřete na šířku a zavěste přes krk tak, aby jedna její část (ta o něco delší) byla přehozena přes rameno. Aby látka nesklouzávala, lze ji na viditelném místě upevnit ozdobnou broží

Větší bavlněné šátky budou vypadat obzvlášť dobře. Chcete-li umělečtější styl, zvolte baret a elegantní rukavice, například zdobené bambulí.

Jakou šálu nosit k péřové bundě?

Vyplatíse také naučit se vázat šátek pro sportovnější péřovou bundu. Je vhodné zvolit tenkou a jemnou šálu, protože samotná péřová bunda je velmi objemná. Takový svrchní oděv má velmi dobré tepelné vlastnosti, takže stačí šátek schovat pod oblečení.

Jakou šálu nosit k péřové bundě

Šátek lze uvázat mnoha různými způsoby. Hodně záleží na modelu bundy. Každý styl se vyplatí pečlivě promyslet, vybrat správný šátek k svrchnímu oděvu a rozhodnout se pro správné vázání. Velkolepých aranžmá šátků lze dosáhnout velmi snadno, proto je dobré podívat se na dostupnou inspiraci a vybrat si ideální způsob.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda