Jak se obléknout na dámskou jízdu?

Jak se obléknout na dámskou jízdu?

Rozlučka se svobodou je důležitou událostí v životě. Ať už jste budoucí nevěsta, nebo pozvaná osoba, stojí za to oslavit tuto zvláštní příležitost jedinečným oblečením. Často se stává, že organizátoři vymyslí pro účastníky večírku jednotnou barvu oblečení, což ještě více komplikuje otázku, jak se na rozlučku se svobodou obléknout.

Obecná pravidla pro výběr oblečení na kamarádčinu rozlučku se svobodou

Obecným pravidlem pro výběr šatníku na tento typ večírku je, že se musí jednat o oblečení na večírek. V závislosti na konkrétních okolnostech a povaze večírku může být styling dámské jízdy diskotékový nebo elegantnější. Bez ohledu na okolnosti budou ideálním oblečením na rozlučku se svobodou vždy šaty. Hodí se také kalhotový komplet se společenským topem, přiléhavé mini nebo kostýmek s krajkovým body pod ním.

jak se oblékat na rozlučku se svobodou

Pokud tedy přemýšlíte, jak se na rozlučku se svobodou obléknout, zjistěte, kde se bude konat. Pokud se chystáte na divokou noc v klubu, budou se vám hodit jakékoli mini šaty nebo sukně. Obzvláště pěkné jsou v poslední době módní mini šaty z ekokůže. Flitry a krajky všeho druhu jsou také povoleny! Rozlučka se svobodou je příležitost, kdy si můžete obléknout sexy a odvážné oblečení!

Pokud je večírek pořádán v elegantnějším stylu, mělo by být oblečení na rozlučku se svobodou tlumenější. Možná budete mít dokonce pokušení obléknout si večerní šaty.

Jak se obléknout na rozlučku se svobodou? – barevné schéma

Obecně platí, že čím více černé, tím lépe. Toto pravidlo se vztahuje především na pozvané hosty. Budoucí nevěsta si často obléká něco v bílé barvě. Vzhledem k povaze večírku je oblíbená zlatá nebo stříbrná barva, stejně jako všechny třpytivé látky. Flitry, třpytky, ale i doplňky, jako jsou náramky na rozlučku se svobodou nebo náušnice, přívěsky a další doplňky. Zde kraluje zlato a stříbro.

Často je večer tematicky zaměřen na glamour nebo 80. léta. V takovém případě se bude téma odvíjet od toho, co si vezmete na sebe na večer a jakou barevnost zvolíte. Pokud jsou tedy hlavním tématem večera 80. léta, může být zapotřebí barevné oblečení. Stylizovat se na rozlučku se svobodou do určitého stylu může být složité, ale někdy stačí trocha fantazie nebo třeba přístup k šatníku vaší maminky či babičky.

co si obléct na rozlučku se svobodou

Pokud jde o barevná schémata, obecně platí, že pokud jste host, zvolte černou. Pokud je rozlučka se svobodou vaším dnem, můžete zvolit bílé šaty. Přidejte zlaté nebo stříbrné doplňky a můžete vyrazit.

Jaké šaty si vzít na rozlučku se svobodou?

Pokud jdete na večírek jako host, jsou ideální koktejlové nebo večerní šaty. Co se týče střihu, dobře budou vypadat upnuté mini, ale skvěle budou vypadat i jakékoliv etue nebo bandážové šaty. Na rozlučce se svobodou si můžete dopřát výstřihy a odhalená ramena. Dobrým nápadem jsou také rozevláté šaty s volánky. Co se týče materiálu, vyplatí se zvolit třpyt. Flitrové šaty jistě přitáhnou pozornost. Vyberte si perleťové ozdoby, lesklé saténové a metalické povrchy. Na rozlučku se svobodou se hodí krajka, tyl a volánky.

které šaty na rozlučku se svobodou

Odpověď na otázku, co si vzít na dámskou jízdu, tedy zní: šaty! Nezáleží na tom, jestli tam jdete jako host, nebo je to vaše oslava.

Co si vzít na rozlučku se svobodou místo šatů?

Aby se zdůraznilo, že budoucí nevěsta je tou nejdůležitější osobou, a aby věděla, že je to její výjimečný den, volí pozvané dívky často jednotné oblečení. Je populární, že všichni nosí šaty jedné barvy, ale stále více dívek si vybírá maškarní kostýmy, jako jsou sexy oblečky zdravotních sester nebo policistek. Méně odvážné dívky si mohou na rozlučku se svobodou obléci speciální trička s nápisem zdůrazňujícím jedinečnost této události.

Pokud však není stanoven dress code, lze kromě šatů zvolit i sukni s elegantním vrškem. Těsné, lesklé kalhoty a krajkový top také jistě způsobí rozruch.

co si obléct na rozlučku se svobodou

Co si vzít na sebe na dámskou jízdu v létě a v zimě?

Při výběru oblečení na rozlučku se svobodou by se nemělo zapomínat na roční období. Většina svateb se koná v létě nebo na jaře. Tehdy si můžete dovolit všechno. Odhalená záda, ramena a nohy. Vzdušné šaty v boho stylu, krajkové kreace a španělské výstřihy – v létě je dovoleno vše. V létě lze jako doplněk zvolit například věnec z čerstvých květin.

V zimě je bohužel třeba myslet na něco teplejšího. Elegantní kabát nebo kožich je nutností, pokud chcete jít na procházku nebo do klubu. Pod ním se však může skrývat něco tenčího a více tělesného.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda