Komu vyhovuje kombinéza? Pro jakou postavu bude nejlepší?

Komu vyhovuje kombinéza? Pro jakou postavu bude nejlepší?

Kombinéza je šatník, který nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Mnoho žen si klade otázku, jaký oblek se hodí k jejich postavě. Stojí za to vědět, že v dnešní době si můžete vybrat z mnoha typů, takže každá dáma by si měla najít něco pro sebe. Při výběru dámského obleku pro sebe byste měli věnovat větší pozornost střihu, kvalitě zpracování, materiálu, velikosti a barevnosti, což jsou faktory, které rozhodují o tom, zda budete v takovém oblečení vypadat dobře

Kombinace pro koho?

Může se zdát, že kombinézy jsou vhodné pouze pro dlouhonohé dámy, ale jak již bylo řečeno, opak je pravdou. Odpověď na otázku “kdo může nosit kombinézu” zní: každý, stačí zvolit správný střih. Díky velkému množství střihů, které jsou na trhu k dispozici, stačí jen dobře hledat.

Dobře padnoucí kombinéza pomůže vytvarovat a opticky zeštíhlit postavu, zejména dámy s úzkými rameny a širokými boky budou mít z nošení kombinézy prospěch. Dámy s postavou ve tvaru jablka mohou nosit i kombinézy, stačí si vybrat model s obálkovým výstřihem nebo výstřihem do V. Dámy s postavou přesýpacích hodin mohou nosit všechny typy overalů, včetně úzkých střihů

Dámský elegantní overal

Z mnoha typů kombinéz, které lze na trhu najít, je jednou z nejoblíbenějších, nejoblíbenějších a také nadčasových elegantní kombinéza. Tento střih je dámám známý již dlouhá léta, neboť si ho elegantní ženy vybíraly již v minulém století. Jedná se o velmi univerzální oblečení, které se při dobrém střihu hodí k mnoha příležitostem, včetně:

  • do práce,
  • na formální schůzku,
  • do kanceláře,
  • na pracovní pohovor,
  • do kanceláře.
Pro koho je oblek určen?

Neexistují žádné kontraindikace, aby tento typ oblečení nemohl být použit také pro setkání s rodinou, například během vánočních setkání. Elegantní oblek dokonale zvýrazní přednosti siluety, dokáže zakrýt nedokonalosti a zároveň dodá každé ženě šik a noblesu. Za zmínku stojí také výhody, které má elegantní večerní oblek – skvěle podtrhne nejen postavu a krásu každé dámy, ale také nevšední charakter události.

Jaké kombinézy se hodí na svatbu?

Pokud hledáme ten správný styl na svatbu, stojí za to přemýšlet o kombinéze. Je to dokonalá alternativa klasických šatů pro ženy, které se rády cítí pohodlně a rády experimentují a hrají si s módou.

Mnoho střihů svatebních kombinéz je navíc šito tak, že z dálky vypadají jako šaty. Stačí zvolit oblečení s velmi širokými, vlnitými nohami a možná zjistíte, že kombinéza funguje dokonale jako šaty, navíc v ní budete moci řádit celou svatební noc, užívat si pohodlí a zaujmout svým elegantním stylem.

Pro jakou postavu se kombinéza hodí?

Červené kombinézy – kdo je může nosit?

U žen jsou tak oblíbené, že jsou již léta volbou pro dámy, které chtějí vyniknout, upoutat pozornost a vyvolat senzaci v salonech. O čem to mluvíme? Červené kombinézy, samozřejmě. Jsou natolik jedinečné, že tvoří samostatnou kategorii.

V závislosti na střihu jsou ideální pro formální události a pro situace, kdy dámy chtějí zdůraznit svůj půvab a sex-appeal. Z tohoto důvodu je důležité zvolit správný vzor. Pokud si chcete vzít červený overal na formální událost, vyplatí se zvolit střih, který více zakrývá.

Dobrým nápadem je zvolit oblek klasického střihu. V kombinaci s jemnými šperky, jako jsou hranaté tvary, to může fungovat dokonale. Na druhou stranu, pokud se chystáte na diskotéku nebo na rande, můžete zvolit oblek, který také zdůrazní tvar postavy a upozorní na přednosti každé dámy. V kombinaci s červenou barvou bude takový oblek jistě slušet každé ženě.

Jsou v módě kombinézy se širokými nohavicemi?

Tento typ oblečení je hitem již několik let, a to z dobrého důvodu. Mnoho žen tento typ oblečení miluje a rádo nosí například široké obleky na denní nošení. Vypadají elegantně, ale jsou lehké a pohodlné. Najdete zde styly se vzdušnými, splývavými nohavicemi, které vypadají skvěle i na cestách. Široký overal s výrazným pasem je skvělým způsobem, jak zdůraznit ženskou postavu a dodat jí sofistikovaný šik a půvab.

Jsou kombinézy módní?

Je také dobré zvolit oblek se širokými, splývavými a o něco kratšími nohavicemi, například po kotníky. Tento střih se skvěle hodí na večerní procházku – je kombinací ženskosti a dívčí lehkosti, ale zároveň tento typ kombinézy zajistí pohodlí a snadný pohyb. V obchodech jsou k dostání také široké overaly z tuhého materiálu, které se zase hodí do práce a na formální schůzky.

Sledujte Ženské Rady na Google News! Zůstaňte v obraze! Sledujte

Adéla Svobodova

Jmenuji se Asia a je mi 26 let. Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase běhám, jezdím na kole a cvičím jógu. Při psaní si odpočinu, a tak s pomocí svých přátel ve volném čase vytvářím tyto webové stránky. Pokud máte téma nebo otázku, na kterou hledáte odpověď, napište!

Viz více: Móda